- 27-04
- Marit Tielemans (Software Society/Avanti DS1)
Seizoen:
- Type:
- Alle wedstrijden
- Competitie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-06-2017 13:05 | RED-RAG/Tachos HS1 | Avanti HS1 | 19-32 | |||
C | 18-06-2017 12:30 | Software Society/Avanti DS1 | Blauw Wit DS1 | Rolf Kruger (S) | 20-12 | ||
C | 18-06-2017 10:00 | Desk E1# | Avanti Gemengd E1 | 22-12 | |||
C | 17-06-2017 11:45 | Avanti DC1 | Blauw Wit DC1# | Sander Elshout (S) | 3-30 | ||
C | 17-06-2017 10:00 | Elshout F2 | Avanti Gemengd F3 | ||||
C | 15-06-2017 20:00 | Blauw Wit HB1# | Avanti HB1 | 29-25 | |||
C | 14-06-2017 20:30 | Mixed-Up DMW2 | Avanti DMW2 | 17-4 | |||
C | 14-06-2017 19:00 | handbalshop.nl/Witte Ster E1 | Avanti Gemengd E2 | 9-7 | |||
C | 12-06-2017 19:00 | Desk D1 | Avanti Gemengd D1 | 5-23 | |||
C | 11-06-2017 11:00 | Avanti HS1 | Blauw Wit HS1 | Jan Tielemans (S) | 29-15 | ||
C | 10-06-2017 12:30 | Elshout DC1 | Avanti DC1 | 16-9 | |||
C | 10-06-2017 11:00 | Avanti Gemengd E1 | Taxandria E1# | Ester vd Hout (S) | 15-12 | ||
C | 10-06-2017 12:45 | Avanti Gemengd F3 | White Demons F2 | Ancke Sikkers (S) | |||
C | 08-06-2017 20:00 | G.H.V. HS3 | Avanti HS2 | 5-4 | |||
C | 06-06-2017 20:30 | O.H.C. '01 DMW1 | Avanti DMW1 | 12-8 | |||
C | 06-06-2017 18:30 | Avanti Gemengd D1 | DOS '80 D2 | Mandy de Boer (S) | 17-3 | ||
C | 03-06-2017 12:00 | Avanti Gemengd E1 | R.H.V. E3 | Roel van Bladel (S) | 25-5 | ||
C | 03-06-2017 13:00 | Avanti Gemengd F3 | Elshout F2 | Ancke Sikkers (S) | |||
C | 01-06-2017 20:30 | Avanti DMW1 | Mixed-Up DMW1 | Rolf Kruger (S) | 14-8 | ||
C | 28-05-2017 12:15 | Goodflooring-HMC/HVM HS1 | Avanti HS1 | ||||
C | 28-05-2017 12:15 | Goodflooring-HMC/HVM HS1 | Avanti HS1 | 10-0 | |||
C | 28-05-2017 11:00 | Desk DC1 | Avanti DC1 | 25-6 | |||
C | 28-05-2017 10:15 | Avanti Gemengd F2 | Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer F3 | Renée van Vugt (S) | |||
C | 23-05-2017 20:00 | Software Society/Avanti DS1 | White Demons DS1 | Jan Tielemans (S) | 42-16 | ||
C | 23-05-2017 18:30 | Avanti Gemengd D1 | Roef D1 | Marit Tielemans (S)… (+1) | 22-7 | ||
C | 21-05-2017 12:00 | Desk HS1 | Avanti HS1 | 44-23 | |||
C | 21-05-2017 12:05 | H.V.M DS1 | Software Society/Avanti DS1 | 8-45 | |||
C | 21-05-2017 13:20 | H.V.M D1 | Avanti Gemengd D1 | 25-14 | |||
C | 21-05-2017 11:00 | Taxandria F3 | Avanti Gemengd F3 | ||||
C | 20-05-2017 12:50 | Avanti DC1 | DOS '80 DC1 | Werner van Delft (S) | 8-21 | ||
C | 20-05-2017 09:30 | White Demons E1 | Avanti Gemengd E1 | 8-17 | |||
C | 20-05-2017 11:00 | Avanti Gemengd E2 | Olympia '89 E1 | Angelique Kruger (S) | 8-15 | ||
C | 20-05-2017 11:55 | Avanti Gemengd F1 | Blauw Wit F1 | Renée van Vugt (S) | 25-6 | ||
C | 18-05-2017 20:30 | Elshout DMW1 | Avanti DMW1 | 8-9 | |||
C | 14-05-2017 11:00 | Software Society/Avanti DS1 | H.C.B. '92 DS1 | Jan Tielemans (S) | 31-11 | ||
C | 14-05-2017 vervallen | Saturnus HB1# | Avanti HB1 | ||||
C | 13-05-2017 17:25 | G.H.V. D2# | Avanti Gemengd D1 | 14-13 | |||
C | 13-05-2017 11:40 | White Demons D2# | Avanti Gemengd D1 | 4-21 | |||
C | 13-05-2017 11:55 | Avanti Gemengd D1 | White Demons D2 | Eva Buitenhek (S) | 15-5 | ||
C | 13-05-2017 11:00 | Avanti Gemengd E1 | Dongen E1 | Ester vd Hout (S) | 12-14 | ||
C | 13-05-2017 10:00 | Elshout E1 | Avanti Gemengd E2 | 14-11 | |||
C | 13-05-2017 11:00 | Taxandria F1 | Avanti Gemengd F1 | 5-22 | |||
C | 13-05-2017 12:40 | Avanti Gemengd F2 | RED-RAG/Tachos F2 | Ancke Sikkers (S) | |||
C | 13-05-2017 13:30 | Avanti Gemengd F3 | Taxandria F3 | Renée van Vugt (S) | |||
C | 11-05-2017 20:00 | G.H.V. DMW1 | Avanti DMW2 | 10-11 | |||
C | 07-05-2017 11:05 | Avanti HS1 | RED-RAG/Tachos HS1 | Jan Tielemans (S) | 37-15 | ||
C | 07-05-2017 12:55 | Blauw Wit DS1 | Software Society/Avanti DS1 | 18-27 | |||
C | 07-05-2017 12:35 | Manual HB1# | Avanti HB1 | 44-6 | |||
C | 07-05-2017 11:00 | Blauw Wit DC1# | Avanti DC1 | 26-2 | |||
C | 06-05-2017 11:20 | DOS '80 D2 | Avanti Gemengd D1 | 9-22 | |||
C | 06-05-2017 12:55 | Avanti Gemengd E1 | Desk E1# | Frans Ploegmakers (S) | 12-20 | ||
C | 06-05-2017 11:05 | Avanti Gemengd E2 | handbalshop.nl/Witte Ster E1 | Jacqueline Jansen (S) | 3-12 | ||
C | 06-05-2017 12:00 | Avanti Gemengd F2 | RED-RAG/Tachos F1 | Esther Lameijn (S) | |||
C | 30-04-2017 13:10 | Blauw Wit HS1 | Avanti HS1 | 16-28 | |||
C | 30-04-2017 11:00 | Avanti HB1 | Blauw Wit HB1# | Janiek Vermeulen (S)… (+1) | 21-11 | ||
C | 30-04-2017 10:00 | O.H.C. '01 F1# | Avanti Gemengd F2 | ||||
C | 29-04-2017 12:40 | Avanti DC1 | Elshout DC1 | Dave Thomassen (S) | 2-19 | ||
C | 29-04-2017 11:45 | Avanti Gemengd F1 | Elshout F1# | Esther Lameijn (S) | 7-14 | ||
C | 29-04-2017 09:30 | White Demons F2 | Avanti Gemengd F3 | ||||
C | 19-04-2017 20:30 | Avanti DMW1 | H.V.M DMW1 | 10-5 | |||
C | 18-04-2017 18:00 | Avanti Gemengd D1 | Desk D1 | 9-3 | |||
C | 11-04-2017 20:00 | Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DMW1 | Avanti DMW1 | 6-11 | |||
C | 06-04-2017 20:00 | Avanti DMW2 | Desk DMW2 | 10-9 | |||
C | 02-04-2017 11:00 | Avanti HB1 | Taxandria HB1# | Janiek Vermeulen (S)… (+1) | 21-23 | ||
C | 01-04-2017 14:55 | Avanti DC1 | White Demons DC1 | Lars van Loon (S)… (+1) | 7-19 | ||
C | 01-04-2017 14:10 | Avanti Gemengd D1 | White Demons D1# | Janneke Musters (S) | 19-7 | ||
C | 01-04-2017 12:30 | Avanti Gemengd E1 | White Demons E1 | Marcella Willemse (S) | 9-13 | ||
C | 01-04-2017 13:25 | Avanti Gemengd F1 | Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer F3 | 19-3 | |||
C | 01-04-2017 13:25 | Avanti Gemengd F2 | White Demons F1 | Ancke Sikkers (S) | |||
C | 01-04-2017 11:00 | Avanti Gemengd F3 | Blauw Wit F1 | ||||
C | 29-03-2017 21:30 | Avanti DMW1 | Desk DMW1 | 11-11 | |||
C | 26-03-2017 13:00 | Desk HS1 | Avanti HS1 | Oorschot, A van | 34-24 | ||
C | 26-03-2017 13:40 | Mixed-Up/HVM/HMC HS2 | Avanti HS2 | 30-15 | |||
C | 26-03-2017 11:40 | R.H.V. DC1# | Avanti DC1 | 28-0 | |||
C | 26-03-2017 10:45 | Heerle D1 | Avanti Gemengd D1 | 12-13 | |||
C | 26-03-2017 10:20 | Blauw Wit E1# | Avanti Gemengd E2 | 7-8 | |||
C | 26-03-2017 10:00 | Taxandria F2 | Avanti Gemengd F1 | 4-23 | |||
C | 25-03-2017 18:20 | M.H.V. '81 HB1# | Avanti HB1 | 38-24 | |||
C | 25-03-2017 15:00 | Bergeijk F2 | Avanti Gemengd F2 | 6-11 | |||
C | 19-03-2017 12:10 | Software Society/Avanti DS1 | Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DS2 | Meulendijks, J | 28-14 | ||
C | 18-03-2017 14:50 | Avanti DC1 | Taxandria DC1# | Maikel Pijnenburg (S)… (+1) | 9-15 | ||
C | 18-03-2017 14:05 | Avanti Gemengd D1 | Desk D1 | Marit Tielemans (S) | 20-9 | ||
C | 18-03-2017 12:25 | Avanti Gemengd E1 | Desk E1# | 10-20 | |||
C | 18-03-2017 11:30 | Avanti Gemengd E2 | Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer E2 | Bianca Kooij (S) | 5-31 | ||
C | 18-03-2017 13:20 | Avanti Gemengd F1 | Taxandria F1 | Esther Lameijn (S) | 10-2 | ||
C | 18-03-2017 13:20 | Avanti Gemengd F2 | Bergeijk F1 | Ancke Sikkers (S) | |||
C | 18-03-2017 10:45 | Avanti Gemengd F3 | White Demons F2 | ||||
C | 16-03-2017 21:30 | G.H.V. DMW2 | Avanti DMW2 | 6-9 | |||
C | 12-03-2017 12:20 | G.H.V. HS2 | Avanti HS1 | Maas, R | 26-40 | ||
C | 12-03-2017 14:10 | Avanti HS2 | Desk HS2 | 23-23 | |||
C | 12-03-2017 12:30 | West-Brabant Combinatie HS4 | Avanti HS2 | 0-10 | |||
C | 12-03-2017 10:50 | Blauw Wit HB1# | Avanti HB1 | 23-17 | |||
C | 12-03-2017 10:45 | RED-RAG/Tachos D1 | Avanti Gemengd D1 | 15-14 | |||
C | 12-03-2017 11:25 | Goodflooring/HMC Raamsdonksveer E1# | Avanti Gemengd E1 | 14-16 | |||
C | 12-03-2017 10:00 | R.H.V. F1 | Avanti Gemengd F1 | ||||
C | 12-03-2017 10:00 | Blauw Wit F1 | Avanti Gemengd F2 | 14-3 | |||
C | 11-03-2017 21:00 | Dongen DS3 | Software Society/Avanti DS1 | Frishert, J | 15-35 | ||
C | 11-03-2017 13:25 | DOS '80 DC1 | Avanti DC1 | 17-8 | |||
C | 11-03-2017 16:00 | Aristos (B) F1# | Avanti Gemengd F3 | ||||
C | 08-03-2017 20:30 | MOK DMW1 | Avanti DMW1 | 23-10 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-06-2017 13:05 | RED-RAG/Tachos HS1 | Avanti HS1 | 19-32 | |||
C | 18-06-2017 12:30 | Software Society/Avanti DS1 | Blauw Wit DS1 | Rolf Kruger (S) | 20-12 | ||
C | 18-06-2017 10:00 | Desk E1# | Avanti Gemengd E1 | 22-12 | |||
C | 17-06-2017 11:45 | Avanti DC1 | Blauw Wit DC1# | Sander Elshout (S) | 3-30 | ||
C | 17-06-2017 10:00 | Elshout F2 | Avanti Gemengd F3 | ||||
C | 15-06-2017 20:00 | Blauw Wit HB1# | Avanti HB1 | 29-25 | |||
C | 14-06-2017 20:30 | Mixed-Up DMW2 | Avanti DMW2 | 17-4 | |||
C | 14-06-2017 19:00 | handbalshop.nl/Witte Ster E1 | Avanti Gemengd E2 | 9-7 | |||
C | 12-06-2017 19:00 | Desk D1 | Avanti Gemengd D1 | 5-23 | |||
C | 11-06-2017 11:00 | Avanti HS1 | Blauw Wit HS1 | Jan Tielemans (S) | 29-15 | ||
C | 10-06-2017 12:30 | Elshout DC1 | Avanti DC1 | 16-9 | |||
C | 10-06-2017 11:00 | Avanti Gemengd E1 | Taxandria E1# | Ester vd Hout (S) | 15-12 | ||
C | 10-06-2017 12:45 | Avanti Gemengd F3 | White Demons F2 | Ancke Sikkers (S) | |||
C | 08-06-2017 20:00 | G.H.V. HS3 | Avanti HS2 | 5-4 | |||
C | 06-06-2017 20:30 | O.H.C. '01 DMW1 | Avanti DMW1 | 12-8 | |||
C | 06-06-2017 18:30 | Avanti Gemengd D1 | DOS '80 D2 | Mandy de Boer (S) | 17-3 | ||
C | 03-06-2017 12:00 | Avanti Gemengd E1 | R.H.V. E3 | Roel van Bladel (S) | 25-5 | ||
C | 03-06-2017 13:00 | Avanti Gemengd F3 | Elshout F2 | Ancke Sikkers (S) | |||
C | 01-06-2017 20:30 | Avanti DMW1 | Mixed-Up DMW1 | Rolf Kruger (S) | 14-8 | ||
C | 28-05-2017 12:15 | Goodflooring-HMC/HVM HS1 | Avanti HS1 | ||||
C | 28-05-2017 12:15 | Goodflooring-HMC/HVM HS1 | Avanti HS1 | 10-0 | |||
C | 28-05-2017 11:00 | Desk DC1 | Avanti DC1 | 25-6 | |||
C | 28-05-2017 10:15 | Avanti Gemengd F2 | Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer F3 | Renée van Vugt (S) | |||
C | 23-05-2017 20:00 | Software Society/Avanti DS1 | White Demons DS1 | Jan Tielemans (S) | 42-16 | ||
C | 23-05-2017 18:30 | Avanti Gemengd D1 | Roef D1 | Marit Tielemans (S)… (+1) | 22-7 | ||
C | 21-05-2017 12:00 | Desk HS1 | Avanti HS1 | 44-23 | |||
C | 21-05-2017 12:05 | H.V.M DS1 | Software Society/Avanti DS1 | 8-45 | |||
C | 21-05-2017 13:20 | H.V.M D1 | Avanti Gemengd D1 | 25-14 | |||
C | 21-05-2017 11:00 | Taxandria F3 | Avanti Gemengd F3 | ||||
C | 20-05-2017 12:50 | Avanti DC1 | DOS '80 DC1 | Werner van Delft (S) | 8-21 | ||
C | 20-05-2017 09:30 | White Demons E1 | Avanti Gemengd E1 | 8-17 | |||
C | 20-05-2017 11:00 | Avanti Gemengd E2 | Olympia '89 E1 | Angelique Kruger (S) | 8-15 | ||
C | 20-05-2017 11:55 | Avanti Gemengd F1 | Blauw Wit F1 | Renée van Vugt (S) | 25-6 | ||
C | 18-05-2017 20:30 | Elshout DMW1 | Avanti DMW1 | 8-9 | |||
C | 14-05-2017 11:00 | Software Society/Avanti DS1 | H.C.B. '92 DS1 | Jan Tielemans (S) | 31-11 | ||
C | 14-05-2017 vervallen | Saturnus HB1# | Avanti HB1 | ||||
C | 13-05-2017 17:25 | G.H.V. D2# | Avanti Gemengd D1 | 14-13 | |||
C | 13-05-2017 11:40 | White Demons D2# | Avanti Gemengd D1 | 4-21 | |||
C | 13-05-2017 11:55 | Avanti Gemengd D1 | White Demons D2 | Eva Buitenhek (S) | 15-5 | ||
C | 13-05-2017 11:00 | Avanti Gemengd E1 | Dongen E1 | Ester vd Hout (S) | 12-14 | ||
C | 13-05-2017 10:00 | Elshout E1 | Avanti Gemengd E2 | 14-11 | |||
C | 13-05-2017 11:00 | Taxandria F1 | Avanti Gemengd F1 | 5-22 | |||
C | 13-05-2017 12:40 | Avanti Gemengd F2 | RED-RAG/Tachos F2 | Ancke Sikkers (S) | |||
C | 13-05-2017 13:30 | Avanti Gemengd F3 | Taxandria F3 | Renée van Vugt (S) | |||
C | 11-05-2017 20:00 | G.H.V. DMW1 | Avanti DMW2 | 10-11 | |||
C | 07-05-2017 11:05 | Avanti HS1 | RED-RAG/Tachos HS1 | Jan Tielemans (S) | 37-15 | ||
C | 07-05-2017 12:55 | Blauw Wit DS1 | Software Society/Avanti DS1 | 18-27 | |||
C | 07-05-2017 12:35 | Manual HB1# | Avanti HB1 | 44-6 | |||
C | 07-05-2017 11:00 | Blauw Wit DC1# | Avanti DC1 | 26-2 | |||
C | 06-05-2017 11:20 | DOS '80 D2 | Avanti Gemengd D1 | 9-22 | |||
C | 06-05-2017 12:55 | Avanti Gemengd E1 | Desk E1# | Frans Ploegmakers (S) | 12-20 | ||
C | 06-05-2017 11:05 | Avanti Gemengd E2 | handbalshop.nl/Witte Ster E1 | Jacqueline Jansen (S) | 3-12 | ||
C | 06-05-2017 12:00 | Avanti Gemengd F2 | RED-RAG/Tachos F1 | Esther Lameijn (S) | |||
C | 30-04-2017 13:10 | Blauw Wit HS1 | Avanti HS1 | 16-28 | |||
C | 30-04-2017 11:00 | Avanti HB1 | Blauw Wit HB1# | Janiek Vermeulen (S)… (+1) | 21-11 | ||
C | 30-04-2017 10:00 | O.H.C. '01 F1# | Avanti Gemengd F2 | ||||
C | 29-04-2017 12:40 | Avanti DC1 | Elshout DC1 | Dave Thomassen (S) | 2-19 | ||
C | 29-04-2017 11:45 | Avanti Gemengd F1 | Elshout F1# | Esther Lameijn (S) | 7-14 | ||
C | 29-04-2017 09:30 | White Demons F2 | Avanti Gemengd F3 | ||||
C | 19-04-2017 20:30 | Avanti DMW1 | H.V.M DMW1 | 10-5 | |||
C | 18-04-2017 18:00 | Avanti Gemengd D1 | Desk D1 | 9-3 | |||
C | 11-04-2017 20:00 | Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DMW1 | Avanti DMW1 | 6-11 | |||
C | 06-04-2017 20:00 | Avanti DMW2 | Desk DMW2 | 10-9 | |||
C | 02-04-2017 11:00 | Avanti HB1 | Taxandria HB1# | Janiek Vermeulen (S)… (+1) | 21-23 | ||
C | 01-04-2017 14:55 | Avanti DC1 | White Demons DC1 | Lars van Loon (S)… (+1) | 7-19 | ||
C | 01-04-2017 14:10 | Avanti Gemengd D1 | White Demons D1# | Janneke Musters (S) | 19-7 | ||
C | 01-04-2017 12:30 | Avanti Gemengd E1 | White Demons E1 | Marcella Willemse (S) | 9-13 | ||
C | 01-04-2017 13:25 | Avanti Gemengd F1 | Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer F3 | 19-3 | |||
C | 01-04-2017 13:25 | Avanti Gemengd F2 | White Demons F1 | Ancke Sikkers (S) | |||
C | 01-04-2017 11:00 | Avanti Gemengd F3 | Blauw Wit F1 | ||||
C | 29-03-2017 21:30 | Avanti DMW1 | Desk DMW1 | 11-11 | |||
C | 26-03-2017 13:00 | Desk HS1 | Avanti HS1 | Oorschot, A van | 34-24 | ||
C | 26-03-2017 13:40 | Mixed-Up/HVM/HMC HS2 | Avanti HS2 | 30-15 | |||
C | 26-03-2017 11:40 | R.H.V. DC1# | Avanti DC1 | 28-0 | |||
C | 26-03-2017 10:45 | Heerle D1 | Avanti Gemengd D1 | 12-13 | |||
C | 26-03-2017 10:20 | Blauw Wit E1# | Avanti Gemengd E2 | 7-8 | |||
C | 26-03-2017 10:00 | Taxandria F2 | Avanti Gemengd F1 | 4-23 | |||
C | 25-03-2017 18:20 | M.H.V. '81 HB1# | Avanti HB1 | 38-24 | |||
C | 25-03-2017 15:00 | Bergeijk F2 | Avanti Gemengd F2 | 6-11 | |||
C | 19-03-2017 12:10 | Software Society/Avanti DS1 | Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DS2 | Meulendijks, J | 28-14 | ||
C | 18-03-2017 14:50 | Avanti DC1 | Taxandria DC1# | Maikel Pijnenburg (S)… (+1) | 9-15 | ||
C | 18-03-2017 14:05 | Avanti Gemengd D1 | Desk D1 | Marit Tielemans (S) | 20-9 | ||
C | 18-03-2017 12:25 | Avanti Gemengd E1 | Desk E1# | 10-20 | |||
C | 18-03-2017 11:30 | Avanti Gemengd E2 | Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer E2 | Bianca Kooij (S) | 5-31 | ||
C | 18-03-2017 13:20 | Avanti Gemengd F1 | Taxandria F1 | Esther Lameijn (S) | 10-2 | ||
C | 18-03-2017 13:20 | Avanti Gemengd F2 | Bergeijk F1 | Ancke Sikkers (S) | |||
C | 18-03-2017 10:45 | Avanti Gemengd F3 | White Demons F2 | ||||
C | 16-03-2017 21:30 | G.H.V. DMW2 | Avanti DMW2 | 6-9 | |||
C | 12-03-2017 12:20 | G.H.V. HS2 | Avanti HS1 | Maas, R | 26-40 | ||
C | 12-03-2017 14:10 | Avanti HS2 | Desk HS2 | 23-23 | |||
C | 12-03-2017 12:30 | West-Brabant Combinatie HS4 | Avanti HS2 | 0-10 | |||
C | 12-03-2017 10:50 | Blauw Wit HB1# | Avanti HB1 | 23-17 | |||
C | 12-03-2017 10:45 | RED-RAG/Tachos D1 | Avanti Gemengd D1 | 15-14 | |||
C | 12-03-2017 11:25 | Goodflooring/HMC Raamsdonksveer E1# | Avanti Gemengd E1 | 14-16 | |||
C | 12-03-2017 10:00 | R.H.V. F1 | Avanti Gemengd F1 | ||||
C | 12-03-2017 10:00 | Blauw Wit F1 | Avanti Gemengd F2 | 14-3 | |||
C | 11-03-2017 21:00 | Dongen DS3 | Software Society/Avanti DS1 | Frishert, J | 15-35 | ||
C | 11-03-2017 13:25 | DOS '80 DC1 | Avanti DC1 | 17-8 | |||
C | 11-03-2017 16:00 | Aristos (B) F1# | Avanti Gemengd F3 | ||||
C | 08-03-2017 20:30 | MOK DMW1 | Avanti DMW1 | 23-10 |
Handbalvereniging Avanti
Buitenvelden De Schakel Torenstraat 146 5151 JR Drunen Routebeschrijving |
Sporthal De Dillenburcht Tinie de Munnikstraat 5 5151 VW Drunen Routebeschrijving |
Zoeken op site
Copyright 2023 - HV Avanti | www.hvavanti.nl