Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 17-04-2019 20:00 Avanti DMW1 Mixed-Up DMW1 (d) R (Rolf) Kruger 10 - 7
C 14-04-2019 14:30 Goodflooring HMC/Mixed Up HS1 (h) Avanti HS1 A (Albert) Nagle 27 - 38
C 14-04-2019 14:30 Novitas DS1 (d) Software Society/Avanti DS1 Afgeschermd 26 - 12
C 14-04-2019 13:00 United Breda/Orion R HB1# (h) Avanti HB1 D. (Davey) Denis 29 - 35
C 14-04-2019 12:45 Roef DB1# (d) Avanti DB1 J (Jos) Hoefnagels 18 - 11
C 14-04-2019 10:55 Desk D1# (g) Avanti D1 K (Kevin) Dubbeld 4 - 18
C 14-04-2019 10:00 handbalshop.nl/Witte Ster E1 (g) Avanti E1 8-24
C 14-04-2019 vervallen Dongen E1# (g) Avanti E3 J. (Jetske) van Kerkhof
C 14-04-2019 vervallen Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer F1# (g) Avanti F4 Afgeschermd
C 13-04-2019 vervallen White Demons E3 (g) Avanti E2
C 13-04-2019 vervallen Avanti F1 R.H.V. F1 (g) A (Annemiek) Wagemakers
C 13-04-2019 vervallen Avanti F2 Taxandria F1 (g) J. (Jan) Tielemans 5-18
C 13-04-2019 vervallen Avanti F3 H.V.M. F2 (g) B. (Bianca) Kooij
C 09-04-2019 19:00 White Demons D2 (g) Avanti D2 I (Ivo) Janssen 4 - 10
C 07-04-2019 11:10 Avanti HS1 Olympia'89/DOS'80 HS3 (h) A. (Anita) van Oorschot 23 - 21
C 07-04-2019 10:00 Avanti HS2 Blauw Wit HS2 (h) R (Rolf) Kruger 37 - 15
C 07-04-2019 12:20 Software Society/Avanti DS1 RED-RAG/Tachos DS1 (d) P (Peter) Millenaar 25 - 26
C 07-04-2019 10:00 Bedo DB1 (d) Avanti DB1 D (Dirk) Vereijken 15 - 5
C 06-04-2019 vervallen Avanti C1 Novitas HC1
C 06-04-2019 15:15 Avanti D1 Blauw Wit D1 (g) M (Marit) Tielemans 18 - 12
C 06-04-2019 14:30 Avanti D2 Olympia'89/DOS'80 D1 (g) S (Sander) Elshout… (+1) 18 - 16
C 06-04-2019 12:40 Avanti E1 White Demons E1 (g) Angelique Kruger (S) 14-15
C 06-04-2019 11:45 Avanti E2 DOS'80/Olympia'89 E2# (g)
C 06-04-2019 13:35 Avanti E3 Zephyr E2# (g)
C 06-04-2019 10:00 Avanti F2 H.V.M. F1 (g)
C 06-04-2019 10:00 Avanti F3 Internos F3 (g)
C 06-04-2019 09:15 Avanti F4 RED-RAG/Tachos F1 (g)
C 03-04-2019 20:00 Avanti DMW2 White Demons DMW 2 (d) R (Rolf) Kruger 21 - 7
C 28-03-2019 20:00 Avanti DMW1 G.H.V. DMW2 (d) H (Harold) v.d. Meijdenberg 15 - 16
C 27-03-2019 19:30 Bedo DB1 (d) Avanti DB1 Y (Yvet) Meulensteen 10 - 6
C 24-03-2019 11:45 Delta Sport/E.O.C. HS2 (h) Avanti HS1 J (Jaco) Vleeshouwer 15 - 27
C 24-03-2019 14:30 Bouwcenter Centen HVW DS1 (d) Software Society/Avanti DS1 J. (John) Toonen 13 - 16
C 24-03-2019 15:00 Avanti HB1 RED-RAG/Tachos HB1 (h) A (Annemiek) Wagemakers 29 - 20
C 24-03-2019 16:00 Avanti DB1 De Sprint DB1 (d) T. (Tonnie) Moonen 7 - 18
C 24-03-2019 09:00 White Demons HC1# (h) Avanti C1 S. (Sander) van Geel 30 - 18
C 24-03-2019 10:55 R.H.V. D2# (g) Avanti D1 M.A.E. (Minou) Elias 7 - 30
C 24-03-2019 10:00 Bouwcenter Centen HVW D3 (g) Avanti D2 F (Frank) van der Velden 17 - 13
C 24-03-2019 10:00 R.H.V. E2 Avanti E1 8-26
C 24-03-2019 10:15 Zephyr E2# Avanti E2
C 24-03-2019 11:00 Desk E1 Avanti E3
C 24-03-2019 09:00 Taxandria F1 Avanti F1 13-19
C 24-03-2019 11:00 Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer F2 Avanti F3
C 23-03-2019 09:00 G.H.V. F2 Avanti F4
B 21-03-2019 21:00 Software Society/Avanti DS1 Swift DS1 (d) E (Edwin) van der Laak 20 - 26
C 21-03-2019 20:00 Avanti DMW2 Mixed-Up DMW1 (d) J. (Jan) Tielemans 11 - 12
C 17-03-2019 13:40 Mixed Up/HMC HS2 (h) Avanti HS2 P (Pieter) Vissers 24 - 21
C 17-03-2019 13:55 Dongen DS2 (d) Software Society/Avanti DS1 F. (Fabiƫnne) van Haperen 27 - 29
C 17-03-2019 14:25 Heerle HB1# (h) Avanti HB1 M. (Matthijs) Vervaeck 24 - 27
C 17-03-2019 13:00 Roef DB1# (d) Avanti DB1 H (Harry) Reijrink 26 - 8
C 17-03-2019 09:15 Avanti F4 Taxandria F2#
C 16-03-2019 14:20 Avanti C1 Desk HC1 (g) A (Annemiek) Wagemakers 19 - 2
C 16-03-2019 13:35 Avanti D1 Desk D1# (g) M (Mandy) de Boer 16 - 7
C 16-03-2019 12:20 M.H.V. '81 D2 (g) Avanti D2 Y. (Yvonne) v.d. Loo 22 - 14
C 16-03-2019 vervallen Avanti E1 Desk E1
C 16-03-2019 12:40 R.H.V. E1 Avanti E1
C 16-03-2019 11:45 Avanti E2 Avanti E3 Rolf Kruger (S)
C 16-03-2019 11:00 Avanti F1 Zephyr F1#
C 16-03-2019 16:00 DOS'80/Olympia'89 F2 Avanti F2
C 16-03-2019 11:00 Avanti F3 Desk F1
C 13-03-2019 20:00 Avanti DMW1 Avanti DMW2 (d) A (Ancke) Sikkers 8 - 9
C 25-02-2019 21:00 White Demons DMW 2 (d) Avanti DMW1 L. (Liesbeth) Zink 3 - 15
C 24-02-2019 13:10 Avanti HS1 Internos HS1 (h) D. (Dick) Jacobs 29 - 35
C 24-02-2019 12:00 Avanti HS2 RED-RAG/Tachos HS2 (h) H (Henk) Klerks 20 - 23
C 24-02-2019 14:20 Software Society/Avanti DS1 Bergeijk DS1 (d) F.M.M. (Fred) Broekhuizen 26 - 11
C 24-02-2019 11:00 Avanti HB1 Delta Sport/E.O.C. HB1# (h) H (Hans) Wassink 29 - 19
C 24-02-2019 10:00 Avanti DB1 Habo '95 DB2 (d) L. (Lars) van Doremalen 2 - 18
C 24-02-2019 14:40 Dongen HC1# (h) Avanti C1 J (Janneke) de Kort 27 - 14
C 24-02-2019 10:50 handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) Avanti D1 A. (Anique) Hensen van Dongen 24 - 14
C 24-02-2019 15:50 Desk E1 Avanti E2 14-13
C 23-02-2019 10:40 Avanti D2 Habo '95 D1 (g) A (Annemiek) Wagemakers 3 - 9
C 23-02-2019 09:45 Avanti E3 Roef E2# 24-6
C 23-02-2019 09:00 Avanti F1 The Flyers F1 14-5
C 23-02-2019 09:00 Avanti F2 Dongen F1# 11-17
C 23-02-2019 16:45 H.V.M. F2 Avanti F3 22-1
C 23-02-2019 16:45 H.V.M. F1 Avanti F4 14-6
C 17-02-2019 13:55 Heerle HS2 (h) Avanti HS1 H (Helmut) Wegman 18 - 30
C 17-02-2019 13:40 Dongen HS2 (h) Avanti HS2 A. (Alfred) Lacueva 22 - 19
C 17-02-2019 10:45 E.O.C./Delta Sport HC1 (g) Avanti C1 L. (Len) Stroij 31 - 17
C 17-02-2019 09:45 Taxandria D1# (g) Avanti D1 R. (Ruud) van Veggel 10 - 12
C 17-02-2019 09:55 RED-RAG/Tachos E3 Avanti E3 17-14
C 17-02-2019 09:15 Avanti F4 Avanti F2 5-14
C 16-02-2019 19:30 O.H.C. '01 DS1 (d) Software Society/Avanti DS1 T. (Tom) Branderhorst 26 - 26
C 16-02-2019 11:10 Roef E1# Avanti E1 10-16
C 16-02-2019 10:15 Roef E2# Avanti E2 4-17
C 16-02-2019 16:00 DOS'80/Olympia'89 F1 Avanti F1 15-15
C 16-02-2019 09:30 Roef F1 Avanti F3 10-4
C 10-02-2019 14:10 Avanti HS1 White Demons HS1 (h) T. (Tijmen) van den Broek 28 - 30
C 10-02-2019 13:00 Avanti HS2 White Demons HS3 (h) A (Annemiek) Wagemakers 28 - 17
C 10-02-2019 15:20 Software Society/Avanti DS1 M.H.V. '81 DS2 (d) A (Annemiek) Wagemakers… (+2) 16 - 16
C 10-02-2019 12:00 Avanti HB1 G.H.V. HB1# (h) A (Annemiek) Wagemakers 25 - 9
C 10-02-2019 11:00 Avanti DB1 Taxandria/White Demons DB1 (d) A (Annemiek) Wagemakers 5 - 22
C 10-02-2019 10:00 Avanti C1 Blauw Wit HC1 (g) A (Annemiek) Wagemakers 21 - 12
C 09-02-2019 12:20 Avanti D1 DOS'80/Olympia'89 D1# (g) A (Annemiek) Wagemakers 13 - 27
C 09-02-2019 13:05 Avanti D2 Groesbeeks Glorie D2 (g) A (Annemiek) Wagemakers 20 - 22
C 09-02-2019 11:25 Avanti E1 handbalshop.nl/Witte Ster E1 24-8
C 09-02-2019 09:45 Avanti E2 RED-RAG/Tachos E3 Werner van Delft (S)… (+1) 4-11
C 09-02-2019 10:40 Avanti F1 E.H.V. F1 24-5
C 09-02-2019 09:00 Avanti F2 Blauw Wit F1# 12-5
C 09-02-2019 09:00 Avanti F3 R.H.V. F1 2-10
C 09-02-2019 10:40 Avanti F4 DOS'80/Olympia'89 F2 5-9
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 17-04-2019 20:00 Avanti DMW1 Mixed-Up DMW1 (d) R (Rolf) Kruger 10 - 7
C 14-04-2019 14:30 Goodflooring HMC/Mixed Up HS1 (h) Avanti HS1 A (Albert) Nagle 27 - 38
C 14-04-2019 14:30 Novitas DS1 (d) Software Society/Avanti DS1 Afgeschermd 26 - 12
C 14-04-2019 13:00 United Breda/Orion R HB1# (h) Avanti HB1 D. (Davey) Denis 29 - 35
C 14-04-2019 12:45 Roef DB1# (d) Avanti DB1 J (Jos) Hoefnagels 18 - 11
C 14-04-2019 10:55 Desk D1# (g) Avanti D1 K (Kevin) Dubbeld 4 - 18
C 14-04-2019 10:00 handbalshop.nl/Witte Ster E1 (g) Avanti E1 8-24
C 14-04-2019 vervallen Dongen E1# (g) Avanti E3 J. (Jetske) van Kerkhof
C 14-04-2019 vervallen Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer F1# (g) Avanti F4 Afgeschermd
C 13-04-2019 vervallen White Demons E3 (g) Avanti E2
C 13-04-2019 vervallen Avanti F1 R.H.V. F1 (g) A (Annemiek) Wagemakers
C 13-04-2019 vervallen Avanti F2 Taxandria F1 (g) J. (Jan) Tielemans 5-18
C 13-04-2019 vervallen Avanti F3 H.V.M. F2 (g) B. (Bianca) Kooij
C 09-04-2019 19:00 White Demons D2 (g) Avanti D2 I (Ivo) Janssen 4 - 10
C 07-04-2019 11:10 Avanti HS1 Olympia'89/DOS'80 HS3 (h) A. (Anita) van Oorschot 23 - 21
C 07-04-2019 10:00 Avanti HS2 Blauw Wit HS2 (h) R (Rolf) Kruger 37 - 15
C 07-04-2019 12:20 Software Society/Avanti DS1 RED-RAG/Tachos DS1 (d) P (Peter) Millenaar 25 - 26
C 07-04-2019 10:00 Bedo DB1 (d) Avanti DB1 D (Dirk) Vereijken 15 - 5
C 06-04-2019 vervallen Avanti C1 Novitas HC1
C 06-04-2019 15:15 Avanti D1 Blauw Wit D1 (g) M (Marit) Tielemans 18 - 12
C 06-04-2019 14:30 Avanti D2 Olympia'89/DOS'80 D1 (g) S (Sander) Elshout… (+1) 18 - 16
C 06-04-2019 12:40 Avanti E1 White Demons E1 (g) Angelique Kruger (S) 14-15
C 06-04-2019 11:45 Avanti E2 DOS'80/Olympia'89 E2# (g)
C 06-04-2019 13:35 Avanti E3 Zephyr E2# (g)
C 06-04-2019 10:00 Avanti F2 H.V.M. F1 (g)
C 06-04-2019 10:00 Avanti F3 Internos F3 (g)
C 06-04-2019 09:15 Avanti F4 RED-RAG/Tachos F1 (g)
C 03-04-2019 20:00 Avanti DMW2 White Demons DMW 2 (d) R (Rolf) Kruger 21 - 7
C 28-03-2019 20:00 Avanti DMW1 G.H.V. DMW2 (d) H (Harold) v.d. Meijdenberg 15 - 16
C 27-03-2019 19:30 Bedo DB1 (d) Avanti DB1 Y (Yvet) Meulensteen 10 - 6
C 24-03-2019 11:45 Delta Sport/E.O.C. HS2 (h) Avanti HS1 J (Jaco) Vleeshouwer 15 - 27
C 24-03-2019 14:30 Bouwcenter Centen HVW DS1 (d) Software Society/Avanti DS1 J. (John) Toonen 13 - 16
C 24-03-2019 15:00 Avanti HB1 RED-RAG/Tachos HB1 (h) A (Annemiek) Wagemakers 29 - 20
C 24-03-2019 16:00 Avanti DB1 De Sprint DB1 (d) T. (Tonnie) Moonen 7 - 18
C 24-03-2019 09:00 White Demons HC1# (h) Avanti C1 S. (Sander) van Geel 30 - 18
C 24-03-2019 10:55 R.H.V. D2# (g) Avanti D1 M.A.E. (Minou) Elias 7 - 30
C 24-03-2019 10:00 Bouwcenter Centen HVW D3 (g) Avanti D2 F (Frank) van der Velden 17 - 13
C 24-03-2019 10:00 R.H.V. E2 Avanti E1 8-26
C 24-03-2019 10:15 Zephyr E2# Avanti E2
C 24-03-2019 11:00 Desk E1 Avanti E3
C 24-03-2019 09:00 Taxandria F1 Avanti F1 13-19
C 24-03-2019 11:00 Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer F2 Avanti F3
C 23-03-2019 09:00 G.H.V. F2 Avanti F4
C 21-03-2019 20:00 Avanti DMW2 Mixed-Up DMW1 (d) J. (Jan) Tielemans 11 - 12
C 17-03-2019 13:40 Mixed Up/HMC HS2 (h) Avanti HS2 P (Pieter) Vissers 24 - 21
C 17-03-2019 13:55 Dongen DS2 (d) Software Society/Avanti DS1 F. (Fabiƫnne) van Haperen 27 - 29
C 17-03-2019 14:25 Heerle HB1# (h) Avanti HB1 M. (Matthijs) Vervaeck 24 - 27
C 17-03-2019 13:00 Roef DB1# (d) Avanti DB1 H (Harry) Reijrink 26 - 8
C 17-03-2019 09:15 Avanti F4 Taxandria F2#
C 16-03-2019 14:20 Avanti C1 Desk HC1 (g) A (Annemiek) Wagemakers 19 - 2
C 16-03-2019 13:35 Avanti D1 Desk D1# (g) M (Mandy) de Boer 16 - 7
C 16-03-2019 12:20 M.H.V. '81 D2 (g) Avanti D2 Y. (Yvonne) v.d. Loo 22 - 14
C 16-03-2019 vervallen Avanti E1 Desk E1
C 16-03-2019 12:40 R.H.V. E1 Avanti E1
C 16-03-2019 11:45 Avanti E2 Avanti E3 Rolf Kruger (S)
C 16-03-2019 11:00 Avanti F1 Zephyr F1#
C 16-03-2019 16:00 DOS'80/Olympia'89 F2 Avanti F2
C 16-03-2019 11:00 Avanti F3 Desk F1
C 13-03-2019 20:00 Avanti DMW1 Avanti DMW2 (d) A (Ancke) Sikkers 8 - 9
C 25-02-2019 21:00 White Demons DMW 2 (d) Avanti DMW1 L. (Liesbeth) Zink 3 - 15
C 24-02-2019 13:10 Avanti HS1 Internos HS1 (h) D. (Dick) Jacobs 29 - 35
C 24-02-2019 12:00 Avanti HS2 RED-RAG/Tachos HS2 (h) H (Henk) Klerks 20 - 23
C 24-02-2019 14:20 Software Society/Avanti DS1 Bergeijk DS1 (d) F.M.M. (Fred) Broekhuizen 26 - 11
C 24-02-2019 11:00 Avanti HB1 Delta Sport/E.O.C. HB1# (h) H (Hans) Wassink 29 - 19
C 24-02-2019 10:00 Avanti DB1 Habo '95 DB2 (d) L. (Lars) van Doremalen 2 - 18
C 24-02-2019 14:40 Dongen HC1# (h) Avanti C1 J (Janneke) de Kort 27 - 14
C 24-02-2019 10:50 handbalshop.nl/Witte Ster D1 (g) Avanti D1 A. (Anique) Hensen van Dongen 24 - 14
C 24-02-2019 15:50 Desk E1 Avanti E2 14-13
C 23-02-2019 10:40 Avanti D2 Habo '95 D1 (g) A (Annemiek) Wagemakers 3 - 9
C 23-02-2019 09:45 Avanti E3 Roef E2# 24-6
C 23-02-2019 09:00 Avanti F1 The Flyers F1 14-5
C 23-02-2019 09:00 Avanti F2 Dongen F1# 11-17
C 23-02-2019 16:45 H.V.M. F2 Avanti F3 22-1
C 23-02-2019 16:45 H.V.M. F1 Avanti F4 14-6
C 17-02-2019 13:55 Heerle HS2 (h) Avanti HS1 H (Helmut) Wegman 18 - 30
C 17-02-2019 13:40 Dongen HS2 (h) Avanti HS2 A. (Alfred) Lacueva 22 - 19
C 17-02-2019 10:45 E.O.C./Delta Sport HC1 (g) Avanti C1 L. (Len) Stroij 31 - 17
C 17-02-2019 09:45 Taxandria D1# (g) Avanti D1 R. (Ruud) van Veggel 10 - 12
C 17-02-2019 09:55 RED-RAG/Tachos E3 Avanti E3 17-14
C 17-02-2019 09:15 Avanti F4 Avanti F2 5-14
C 16-02-2019 19:30 O.H.C. '01 DS1 (d) Software Society/Avanti DS1 T. (Tom) Branderhorst 26 - 26
C 16-02-2019 11:10 Roef E1# Avanti E1 10-16
C 16-02-2019 10:15 Roef E2# Avanti E2 4-17
C 16-02-2019 16:00 DOS'80/Olympia'89 F1 Avanti F1 15-15
C 16-02-2019 09:30 Roef F1 Avanti F3 10-4
C 10-02-2019 14:10 Avanti HS1 White Demons HS1 (h) T. (Tijmen) van den Broek 28 - 30
C 10-02-2019 13:00 Avanti HS2 White Demons HS3 (h) A (Annemiek) Wagemakers 28 - 17
C 10-02-2019 15:20 Software Society/Avanti DS1 M.H.V. '81 DS2 (d) A (Annemiek) Wagemakers… (+2) 16 - 16
C 10-02-2019 12:00 Avanti HB1 G.H.V. HB1# (h) A (Annemiek) Wagemakers 25 - 9
C 10-02-2019 11:00 Avanti DB1 Taxandria/White Demons DB1 (d) A (Annemiek) Wagemakers 5 - 22
C 10-02-2019 10:00 Avanti C1 Blauw Wit HC1 (g) A (Annemiek) Wagemakers 21 - 12
C 09-02-2019 12:20 Avanti D1 DOS'80/Olympia'89 D1# (g) A (Annemiek) Wagemakers 13 - 27
C 09-02-2019 13:05 Avanti D2 Groesbeeks Glorie D2 (g) A (Annemiek) Wagemakers 20 - 22
C 09-02-2019 11:25 Avanti E1 handbalshop.nl/Witte Ster E1 24-8
C 09-02-2019 09:45 Avanti E2 RED-RAG/Tachos E3 Werner van Delft (S)… (+1) 4-11
C 09-02-2019 10:40 Avanti F1 E.H.V. F1 24-5
C 09-02-2019 09:00 Avanti F2 Blauw Wit F1# 12-5
C 09-02-2019 09:00 Avanti F3 R.H.V. F1 2-10
C 09-02-2019 10:40 Avanti F4 DOS'80/Olympia'89 F2 5-9
C 07-02-2019 19:30 G.H.V. DMW2 (d) Avanti DMW2 M (Marloes) van den Broek 12 - 5
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 21-03-2019 21:00 Software Society/Avanti DS1 Swift DS1 (d) E (Edwin) van der Laak 20 - 26



Terug naar boven