Trainingsoverzicht

Heren Avanti HS1
veldseizoen (apr t/m sep)
maandag 20:00 - 21:30 zaal Arno van Nistelrooij
donderdag 20:00 - 21:00 veld Frans Ploegmakers
 
Heren Avanti HS2
zaalseizoen (okt t/m mrt)
donderdag 22:00 - 23:00 zaal Coert Jansen
spacer
veldseizoen (apr t/m sep)
donderdag 21:00 - 22:00 veld Coert Jansen
 
Dames Software Society/Avanti DS1
zaalseizoen (okt t/m mrt)
dinsdag 18:30 - 20:00 zaal Luke Jesse Koppenhol, Kevin Schapendonk, Rob Jansen
donderdag 19:00 - 20:30 zaal Luke Jesse Koppenhol, Kevin Schapendonk, Rob Jansen
spacer
veldseizoen (apr t/m sep)
donderdag 19:00 - 20:00 veld Luke Jesse Koppenhol, Kevin Schapendonk, Rob Jansen
 
Recreanten Avanti HR1
zaalseizoen (okt t/m mrt)
donderdag 22:00 - 23:00 zaal Rolf Kruger
spacer
veldseizoen (apr t/m sep)
donderdag 21:00 - 22:00 veld Rolf Kruger
 
Recreanten Avanti DMW1
zaalseizoen (okt t/m mrt)
woensdag 21:30 - 22:30 zaal Henk Klerks
spacer
veldseizoen (apr t/m sep)
donderdag 20:00 - 21:00 veld Henk Klerks
 
Recreanten Avanti DMW2
zaalseizoen (okt t/m mrt)
woensdag 21:30 - 22:30 zaal Henk Klerks
spacer
veldseizoen (apr t/m sep)
donderdag 20:00 - 21:00 veld Henk Klerks
 
Jongens Avanti HB1
zaalseizoen (okt t/m mrt)
donderdag 18:30 - 19:30 zaal Roel van Bladel, Rolf Kruger
spacer
veldseizoen (apr t/m sep)
dinsdag 19:00 - 20:00 veld Roel van Bladel, Rolf Kruger
donderdag 19:00 - 20:00 veld Roel van Bladel, Rolf Kruger
 
Meisjes Avanti DC1
zaalseizoen (okt t/m mrt)
woensdag 19:00 - 20:00 zaal Tara Kruger
spacer
veldseizoen (apr t/m sep)
woensdag 19:00 - 20:30 veld Tara Kruger
 
Gemengde Jeugd Avanti Gemengd D1
zaalseizoen (okt t/m mrt)
dinsdag 18:00 - 19:00 zaal Dave de Boer, Angelique Kruger
spacer
veldseizoen (apr t/m sep)
dinsdag 18:30 - 19:30 veld Dave de Boer, Angelique Kruger
donderdag 18:00 - 19:00 veld Dave de Boer, Angelique Kruger
 
Gemengde Jeugd Avanti Gemengd E1
zaalseizoen (okt t/m mrt)
woensdag 19:00 - 20:00 zaal Maartje Hellegers, Ancke Sikkers
spacer
veldseizoen (apr t/m sep)
woensdag 19:00 - 20:00 veld Maartje Hellegers, Ancke Sikkers
 
Gemengde Jeugd Avanti Gemengd E2
zaalseizoen (okt t/m mrt)
woensdag 18:00 - 19:00 zaal Isabel van Els, Jan Elshout
spacer
veldseizoen (apr t/m sep)
woensdag 19:00 - 20:00 veld Isabel van Els, Jan Elshout
 
Gemengde Jeugd Avanti Gemengd F1
zaalseizoen (okt t/m mrt)
woensdag 18:00 - 19:00 zaal Corry van Spijk
spacer
veldseizoen (apr t/m sep)
woensdag 18:00 - 19:00 veld Corry van Spijk
 
Gemengde Jeugd Avanti Gemengd F2
zaalseizoen (okt t/m mrt)
woensdag 18:00 - 19:00 zaal Mandy de Boer, Lars van Loon
spacer
veldseizoen (apr t/m sep)
woensdag 18:00 - 19:00 veld Mandy de Boer, Lars van Loon
 
Gemengde Jeugd Avanti Gemengd F3
zaalseizoen (okt t/m mrt)
woensdag 18:00 - 19:00 zaal Mandy de Boer, Lars van Loon
spacer
veldseizoen (apr t/m sep)
woensdag 18:00 - 19:00 veld Mandy de Boer, Lars van Loon
 
Terug naar boven