Trainingsoverzicht

Heren Avanti HS1
zaalseizoen (okt t/m mrt)
maandag 21:00 - 22:00 zaal D'Oultremont Arno van Nistelrooij
donderdag 21:00 - 22:30 zaal Arno van Nistelrooij
spacer
veldseizoen (apr t/m sep)
donderdag 21:00 - 22:00 veld Arno van Nistelrooij
 
Heren Avanti HS2
zaalseizoen (okt t/m mrt)
maandag 21:00 - 22:00 zaal D'Oultremont Arno van Nistelrooij
donderdag 21:00 - 22:30 zaal Arno van Nistelrooij
spacer
veldseizoen (apr t/m sep)
donderdag 21:00 - 22:00 veld Arno van Nistelrooij
 
Heren Avanti HS3
zaalseizoen (okt t/m mrt)
maandag 22:00 - 23:00 zaal
spacer
veldseizoen (apr t/m sep)
donderdag 21:00 - 22:00 veld Rolf Kruger
 
Dames Software Society/Avanti DS1
zaalseizoen (okt t/m mrt)
maandag 20:00 - 21:00 zaal D'Oultremont Luke Jesse Koppenhol
donderdag 20:00 - 21:00 zaal Luke Jesse Koppenhol
spacer
veldseizoen (apr t/m sep)
donderdag 19:00 - 20:00 veld Luke Jesse Koppenhol
 
Recreanten Avanti HR1
zaalseizoen (okt t/m mrt)
maandag 22:00 - 23:00 zaal Rolf Kruger
spacer
veldseizoen (apr t/m sep)
donderdag 21:00 - 22:00 veld Rolf Kruger
 
Recreanten Avanti DMW1
zaalseizoen (okt t/m mrt)
maandag 22:00 - 23:00 zaal
spacer
veldseizoen (apr t/m sep)
donderdag 20:00 - 21:00 veld
 
Recreanten Avanti DMW2
zaalseizoen (okt t/m mrt)
maandag 22:00 - 23:00 zaal
spacer
veldseizoen (apr t/m sep)
donderdag 20:00 - 21:00 veld
 
Jongens Avanti HB1#
zaalseizoen (okt t/m mrt)
maandag 19:00 - 20:00 zaal Roel van Bladel, Rolf Kruger
donderdag 20:00 - 21:00 zaal Roel van Bladel, Rolf Kruger
spacer
veldseizoen (apr t/m sep)
dinsdag 19:00 - 20:30 veld Roel van Bladel, Rolf Kruger
donderdag 20:00 - 21:00 veld Roel van Bladel, Rolf Kruger
 
Meisjes Avanti DB1
veldseizoen (apr t/m sep)
woensdag 19:00 - 20:30 veld Tineke de Jong-van der Elburg, Angelique Kruger
 
Gemengde Jeugd Avanti C1
zaalseizoen (okt t/m mrt)
donderdag 19:00 - 20:00 zaal Mattie van Hees, Tess Kruger
spacer
veldseizoen (apr t/m sep)
maandag 19:00 - 20:00 veld Mattie van Hees, Tess Kruger
donderdag 18:00 - 19:00 veld Mattie van Hees, Tess Kruger
 
Gemengde Jeugd Avanti D1
zaalseizoen (okt t/m mrt)
maandag 18:00 - 19:00 zaal Jan Elshout, Janiek Vermeulen
donderdag 18:00 - 19:00 zaal Jan Elshout, Janiek Vermeulen
spacer
veldseizoen (apr t/m sep)
donderdag 19:00 - 20:00 veld Jan Elshout, Janiek Vermeulen
 
Gemengde Jeugd Avanti D2
zaalseizoen (okt t/m mrt)
maandag 18:00 - 19:00 zaal Angelique Kruger, Tara Kruger
donderdag 18:00 - 19:00 zaal Angelique Kruger, Tara Kruger
spacer
veldseizoen (apr t/m sep)
maandag 18:30 - 19:30 veld Angelique Kruger, Tara Kruger
donderdag 18:00 - 19:00 veld Angelique Kruger, Tara Kruger
 
Gemengde Jeugd Avanti E1
zaalseizoen (okt t/m mrt)
dinsdag 18:00 - 19:00 zaal Dirk Bergmans, Ancke Sikkers
spacer
veldseizoen (apr t/m sep)
dinsdag 18:00 - 19:00 veld Dirk Bergmans, Ancke Sikkers
 
Gemengde Jeugd Avanti E2
zaalseizoen (okt t/m mrt)
dinsdag 18:00 - 19:00 zaal Isabel van Els, Tim Tielemans
spacer
veldseizoen (apr t/m sep)
dinsdag 18:30 - 19:30 veld Isabel van Els, Tim Tielemans
 
Gemengde Jeugd Avanti E3
veldseizoen (apr t/m sep)
woensdag 18:30 - 19:30 veld Maarten van Bladel, Corry van Spijk
 
Gemengde Jeugd Avanti F1
zaalseizoen (okt t/m mrt)
woensdag 18:00 - 19:00 zaal Harold van den Meijdenberg, Annemiek Wagemakers
spacer
veldseizoen (apr t/m sep)
woensdag 18:00 - 19:00 veld Harold van den Meijdenberg, Annemiek Wagemakers
 
Gemengde Jeugd Avanti F2
zaalseizoen (okt t/m mrt)
woensdag 18:00 - 19:00 zaal Mandy de Boer, Wendy Klerks, Lars van Loon
spacer
veldseizoen (apr t/m sep)
woensdag 18:00 - 19:00 veld Mandy de Boer, Wendy Klerks, Lars van Loon
 
Gemengde Jeugd Avanti F3
veldseizoen (apr t/m sep)
woensdag 18:00 - 19:00 veld Mandy de Boer, Lars van Loon
 
Terug naar boven