Seizoen:
- Type:
- Alle wedstrijden
- Competitie
- Beker
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 21-04-2024 vervallen | Avanti F1 | Tachos F1# (g) | ||||
C | 21-04-2024 09:50 | S.C. Elshout F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 21-04-2024 10:40 | Avanti F1 | Blauw Wit F1 (g) | ||||
C | 21-04-2024 vervallen | Blauw Wit F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 21-04-2024 10:20 | Taxandria F2 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 21-04-2024 vervallen | Avanti F1 | handbalshop.nl/Witte Ster F1 (g) | ||||
C | 21-04-2024 vervallen | Avanti F1 | Dongen F2 (g) | ||||
C | 21-04-2024 vervallen | H.M.C. Raamsdonksveer F2 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 21-04-2024 09:30 | Avanti F1 | Taxandria F1 (g) | ||||
C | 21-04-2024 vervallen | handbalshop.nl/Witte Ster F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 14-04-2024 14:30 | Avanti HS1 | Internos HS1 (h) | 34 - 27 | |||
C | 14-04-2024 12:00 | Avanti HS2 | United Breda HS1 (h) | 29 - 15 | |||
C | 14-04-2024 10:55 | Avanti HB1 | The Flyers HB1 (h) | 21 - 28 | |||
C | 14-04-2024 13:15 | Avanti DA1 | White Demons DA1 (d) | 16 - 16 | |||
C | 14-04-2024 10:00 | Avanti D1 | GHV D2 (g) | 9 - 14 | |||
C | 13-04-2024 13:00 | Avanti E1 | Bommelerwaard E1# (g) | M. (Mila) Otten | |||
C | 10-04-2024 20:30 | Mixed-Up DMW2 (d) | Avanti DMW1 | 18 - 9 | |||
C | 07-04-2024 vervallen | Groene Ster HS3 (h) | Avanti HS1 | ||||
C | 07-04-2024 11:00 | Taxandria/Roef HS1 (h) | Avanti HS2 | 34 - 23 | |||
C | 07-04-2024 13:35 | The Flyers HB1 (h) | Avanti HB1 | 40 - 20 | |||
C | 07-04-2024 13:25 | Internos HC1 (h) | Avanti HC1 | 21 - 15 | |||
C | 07-04-2024 10:15 | H.V.M. DA1 (d) | Avanti DA1 | 21 - 24 | |||
C | 07-04-2024 vervallen | White Demons DC1 (d) | Avanti DC1 | ||||
C | 07-04-2024 12:55 | Heerle DC3 (d) | Avanti DC2 | 18 - 28 | |||
C | 07-04-2024 vervallen | United Breda DC1 (d) | Avanti DC2 | ||||
C | 07-04-2024 12:30 | H.M.C. Raamsdonksveer E1 (g) | Avanti E1 | B (Bianca) Thoonen | |||
C | 07-04-2024 09:20 | Avanti F1 | S.C. Elshout F1 (g) | ||||
C | 07-04-2024 10:20 | Taxandria F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 07-04-2024 vervallen | Avanti F1 | United Breda F1 (g) | ||||
C | 07-04-2024 09:40 | Blauw Wit F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 07-04-2024 vervallen | Avanti F1 | Dongen F1 (g) | ||||
C | 07-04-2024 vervallen | Avanti F1 | Taxandria F1 (g) | ||||
C | 07-04-2024 vervallen | Avanti F1 | Blauw Wit F1 (g) | ||||
C | 07-04-2024 vervallen | Tachos F1# (g) | Avanti F1 | ||||
C | 06-04-2024 19:00 | Internos DS1 (d) | Software Society/Avanti DS1 | 27 - 21 | |||
C | 06-04-2024 16:10 | HC Groot Venlo DB1 (d) | Avanti DB1 | 49 - 4 | |||
C | 06-04-2024 11:05 | S.C. Elshout DC1 (d) | Avanti DC1 | 8 - 31 | |||
C | 06-04-2024 10:05 | Tremeg DC1 (d) | Avanti DC3 | 20 - 15 | |||
C | 06-04-2024 09:30 | S.C. Elshout D2 (g) | Avanti D1 | 14 - 16 | |||
C | 28-03-2024 21:30 | Avanti DMW1 | White Demons DMW2 (d) | 12 - 18 | |||
C | 24-03-2024 13:25 | Avanti HS1 | E.S.Z.V. Oktopus HS1 (h) | 34 - 31 | |||
C | 24-03-2024 16:00 | Avanti HS2 | HV Bommelerwaard HS1 (h) | 28 - 15 | |||
C | 24-03-2024 14:45 | Software Society/Avanti DS1 | White Demons DS1 (d) | 28 - 22 | |||
C | 24-03-2024 10:00 | Avanti HB1 | EHV HB1# (h) | 22 - 27 | |||
C | 24-03-2024 12:10 | Avanti DA1 | Bedo DA1 (d) | 12 - 31 | |||
C | 24-03-2024 11:05 | Avanti DB1 | S.C. Elshout DB1 (d) | 15 - 28 | |||
C | 24-03-2024 09:00 | Avanti DC3 | De Sprint DC1 (d) | 17 - 33 | |||
C | 24-03-2024 vervallen | H.M.C. Raamsdonksveer F2 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 24-03-2024 14:45 | Taxandria F2 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 24-03-2024 vervallen | Avanti F1 | handbalshop.nl/Witte Ster F1 (g) | ||||
C | 24-03-2024 15:25 | Avanti F1 | Avanti F2 (g) | ||||
C | 24-03-2024 vervallen | H.M.C. Raamsdonksveer F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 24-03-2024 15:45 | Avanti F1 | Blauw Wit F1 (g) | ||||
C | 24-03-2024 vervallen | Avanti F1 | Dongen F1 (g) | ||||
C | 24-03-2024 vervallen | Avanti F1 | United Breda F1 (g) | ||||
C | 23-03-2024 11:05 | Avanti HC1 | Bommelerwaard GC1# (h) | 24 - 16 | |||
C | 23-03-2024 13:15 | Avanti DC1 | Groene Ster DC1 (d) | 27 - 14 | |||
C | 23-03-2024 12:10 | Avanti DC2 | Orion R DC1 (d) | 12 - 17 | |||
C | 23-03-2024 10:00 | Avanti D1 | Handball Tilburg D1 (g) | 9 - 15 | |||
C | 23-03-2024 vervallen | Avanti E1 | Dongen E1 (g) | R. (Ruby) Planken | |||
C | 21-03-2024 18:30 | Avanti DC1 | EOC DC1 (d) | 20 - 10 | |||
C | 17-03-2024 16:35 | Dongen HS2 (h) | Avanti HS2 | 33 - 24 | |||
C | 17-03-2024 10:00 | Bedo HB1 (h) | Avanti HB1 | 38 - 28 | |||
C | 17-03-2024 12:50 | HMC HC1# (h) | Avanti HC1 | 26 - 24 | |||
C | 17-03-2024 vervallen | De Beuk GC1# (h) | Avanti HC1 | ||||
C | 17-03-2024 12:10 | Bouwcenter Centen HVW DA1 (d) | Avanti DA1 | 28 - 8 | |||
C | 17-03-2024 13:25 | Bouwcenter Centen HVW DB1 (d) | Avanti DB1 | 28 - 8 | |||
C | 17-03-2024 13:45 | Heerle DC1 (d) | Avanti DC1 | 20 - 19 | |||
C | 17-03-2024 10:45 | Heerle DC2 (d) | Avanti DC2 | 11 - 21 | |||
C | 17-03-2024 10:05 | Blauw Wit DC1 (d) | Avanti DC3 | 24 - 20 | |||
C | 17-03-2024 13:05 | Desk D2 (g) | Avanti D1 | 5 - 12 | |||
C | 17-03-2024 12:10 | Desk E1# (g) | Avanti E1 | F. (Faithlen) Ligtvoet | |||
C | 16-03-2024 20:00 | The Flyers HS1 (h) | Avanti HS1 | 0 - 10 | |||
C | 16-03-2024 19:45 | H.M.C. Raamsdonksveer DS2 (d) | Software Society/Avanti DS1 | 23 - 26 | |||
C | 10-03-2024 13:25 | Avanti HS2 | Blauw Wit HS1 (h) | 26 - 25 | |||
C | 10-03-2024 14:45 | Software Society/Avanti DS1 | Groene Ster DS1 (d) | 21 - 27 | |||
C | 10-03-2024 10:00 | Avanti HB1 | Bergeijk HB1# (h) | 25 - 23 | |||
C | 10-03-2024 12:10 | Avanti DA1 | R.H.V. DA1 (d) | 16 - 16 | |||
C | 10-03-2024 11:05 | Avanti DB1 | Groene Ster DB1 (d) | 12 - 27 | |||
C | 10-03-2024 09:00 | Avanti DC3 | Bedo DC1 (d) | 10 - 0 | |||
C | 10-03-2024 vervallen | handbalshop.nl/Witte Ster F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 10-03-2024 vervallen | United Breda F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 10-03-2024 vervallen | Dongen F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 09-03-2024 14:55 | Avanti HC1 | United Breda/Mixed-Up HC1 (h) | 14 - 25 | |||
C | 09-03-2024 13:50 | Avanti DC2 | Internos DC1 (d) | 21 - 15 | |||
C | 09-03-2024 11:55 | Avanti D1 | Dynamico D2 (g) | 4 - 14 | |||
C | 09-03-2024 10:55 | Avanti E1 | Dongen E2 (g) | D. (Djenna) van Haastrecht | |||
C | 09-03-2024 09:00 | Avanti F2 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 09-03-2024 vervallen | Blauw Wit F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 09-03-2024 vervallen | Avanti F1 | handbalshop.nl/Witte Ster F1 (g) | ||||
C | 09-03-2024 vervallen | Avanti F1 | Taxandria F2 (g) | ||||
C | 09-03-2024 09:40 | Avanti F1 | S.C. Elshout F1 (g) | ||||
C | 09-03-2024 vervallen | Avanti F1 | S.C. Elshout F1 (g) | ||||
C | 09-03-2024 10:00 | Avanti F1 | Taxandria F2 (g) | ||||
C | 06-03-2024 20:00 | GHV DMW1 (d) | Avanti DMW1 | 10 - 8 | |||
B | 05-03-2024 20:15 | E.S.Z.V. Oktopus HS1 (h) | Avanti HS1 | 34 - 30 | |||
C | 03-03-2024 10:10 | White Demons HB1 (h) | Avanti HB1 | 26 - 17 | |||
C | 03-03-2024 13:35 | Dongen GC1 (h) | Avanti HC1 | 3 - 24 | |||
C | 03-03-2024 13:30 | Taxandria DC2# (d) | Avanti DC2 | 20 - 33 | |||
C | 03-03-2024 10:05 | Blauw Wit D2 (g) | Avanti D1 | 4 - 15 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 21-04-2024 vervallen | Avanti F1 | Tachos F1# (g) | ||||
C | 21-04-2024 09:50 | S.C. Elshout F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 21-04-2024 10:40 | Avanti F1 | Blauw Wit F1 (g) | ||||
C | 21-04-2024 vervallen | Blauw Wit F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 21-04-2024 10:20 | Taxandria F2 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 21-04-2024 vervallen | Avanti F1 | handbalshop.nl/Witte Ster F1 (g) | ||||
C | 21-04-2024 vervallen | Avanti F1 | Dongen F2 (g) | ||||
C | 21-04-2024 vervallen | H.M.C. Raamsdonksveer F2 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 21-04-2024 09:30 | Avanti F1 | Taxandria F1 (g) | ||||
C | 21-04-2024 vervallen | handbalshop.nl/Witte Ster F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 14-04-2024 14:30 | Avanti HS1 | Internos HS1 (h) | 34 - 27 | |||
C | 14-04-2024 12:00 | Avanti HS2 | United Breda HS1 (h) | 29 - 15 | |||
C | 14-04-2024 10:55 | Avanti HB1 | The Flyers HB1 (h) | 21 - 28 | |||
C | 14-04-2024 13:15 | Avanti DA1 | White Demons DA1 (d) | 16 - 16 | |||
C | 14-04-2024 10:00 | Avanti D1 | GHV D2 (g) | 9 - 14 | |||
C | 13-04-2024 13:00 | Avanti E1 | Bommelerwaard E1# (g) | M. (Mila) Otten | |||
C | 10-04-2024 20:30 | Mixed-Up DMW2 (d) | Avanti DMW1 | 18 - 9 | |||
C | 07-04-2024 vervallen | Groene Ster HS3 (h) | Avanti HS1 | ||||
C | 07-04-2024 11:00 | Taxandria/Roef HS1 (h) | Avanti HS2 | 34 - 23 | |||
C | 07-04-2024 13:35 | The Flyers HB1 (h) | Avanti HB1 | 40 - 20 | |||
C | 07-04-2024 13:25 | Internos HC1 (h) | Avanti HC1 | 21 - 15 | |||
C | 07-04-2024 10:15 | H.V.M. DA1 (d) | Avanti DA1 | 21 - 24 | |||
C | 07-04-2024 vervallen | White Demons DC1 (d) | Avanti DC1 | ||||
C | 07-04-2024 12:55 | Heerle DC3 (d) | Avanti DC2 | 18 - 28 | |||
C | 07-04-2024 vervallen | United Breda DC1 (d) | Avanti DC2 | ||||
C | 07-04-2024 12:30 | H.M.C. Raamsdonksveer E1 (g) | Avanti E1 | B (Bianca) Thoonen | |||
C | 07-04-2024 09:20 | Avanti F1 | S.C. Elshout F1 (g) | ||||
C | 07-04-2024 10:20 | Taxandria F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 07-04-2024 vervallen | Avanti F1 | United Breda F1 (g) | ||||
C | 07-04-2024 09:40 | Blauw Wit F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 07-04-2024 vervallen | Avanti F1 | Dongen F1 (g) | ||||
C | 07-04-2024 vervallen | Avanti F1 | Taxandria F1 (g) | ||||
C | 07-04-2024 vervallen | Avanti F1 | Blauw Wit F1 (g) | ||||
C | 07-04-2024 vervallen | Tachos F1# (g) | Avanti F1 | ||||
C | 06-04-2024 19:00 | Internos DS1 (d) | Software Society/Avanti DS1 | 27 - 21 | |||
C | 06-04-2024 16:10 | HC Groot Venlo DB1 (d) | Avanti DB1 | 49 - 4 | |||
C | 06-04-2024 11:05 | S.C. Elshout DC1 (d) | Avanti DC1 | 8 - 31 | |||
C | 06-04-2024 10:05 | Tremeg DC1 (d) | Avanti DC3 | 20 - 15 | |||
C | 06-04-2024 09:30 | S.C. Elshout D2 (g) | Avanti D1 | 14 - 16 | |||
C | 28-03-2024 21:30 | Avanti DMW1 | White Demons DMW2 (d) | 12 - 18 | |||
C | 24-03-2024 13:25 | Avanti HS1 | E.S.Z.V. Oktopus HS1 (h) | 34 - 31 | |||
C | 24-03-2024 16:00 | Avanti HS2 | HV Bommelerwaard HS1 (h) | 28 - 15 | |||
C | 24-03-2024 14:45 | Software Society/Avanti DS1 | White Demons DS1 (d) | 28 - 22 | |||
C | 24-03-2024 10:00 | Avanti HB1 | EHV HB1# (h) | 22 - 27 | |||
C | 24-03-2024 12:10 | Avanti DA1 | Bedo DA1 (d) | 12 - 31 | |||
C | 24-03-2024 11:05 | Avanti DB1 | S.C. Elshout DB1 (d) | 15 - 28 | |||
C | 24-03-2024 09:00 | Avanti DC3 | De Sprint DC1 (d) | 17 - 33 | |||
C | 24-03-2024 vervallen | H.M.C. Raamsdonksveer F2 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 24-03-2024 14:45 | Taxandria F2 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 24-03-2024 vervallen | Avanti F1 | handbalshop.nl/Witte Ster F1 (g) | ||||
C | 24-03-2024 15:25 | Avanti F1 | Avanti F2 (g) | ||||
C | 24-03-2024 vervallen | H.M.C. Raamsdonksveer F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 24-03-2024 15:45 | Avanti F1 | Blauw Wit F1 (g) | ||||
C | 24-03-2024 vervallen | Avanti F1 | Dongen F1 (g) | ||||
C | 24-03-2024 vervallen | Avanti F1 | United Breda F1 (g) | ||||
C | 23-03-2024 11:05 | Avanti HC1 | Bommelerwaard GC1# (h) | 24 - 16 | |||
C | 23-03-2024 13:15 | Avanti DC1 | Groene Ster DC1 (d) | 27 - 14 | |||
C | 23-03-2024 12:10 | Avanti DC2 | Orion R DC1 (d) | 12 - 17 | |||
C | 23-03-2024 10:00 | Avanti D1 | Handball Tilburg D1 (g) | 9 - 15 | |||
C | 23-03-2024 vervallen | Avanti E1 | Dongen E1 (g) | R. (Ruby) Planken | |||
C | 21-03-2024 18:30 | Avanti DC1 | EOC DC1 (d) | 20 - 10 | |||
C | 17-03-2024 16:35 | Dongen HS2 (h) | Avanti HS2 | 33 - 24 | |||
C | 17-03-2024 10:00 | Bedo HB1 (h) | Avanti HB1 | 38 - 28 | |||
C | 17-03-2024 12:50 | HMC HC1# (h) | Avanti HC1 | 26 - 24 | |||
C | 17-03-2024 vervallen | De Beuk GC1# (h) | Avanti HC1 | ||||
C | 17-03-2024 12:10 | Bouwcenter Centen HVW DA1 (d) | Avanti DA1 | 28 - 8 | |||
C | 17-03-2024 13:25 | Bouwcenter Centen HVW DB1 (d) | Avanti DB1 | 28 - 8 | |||
C | 17-03-2024 13:45 | Heerle DC1 (d) | Avanti DC1 | 20 - 19 | |||
C | 17-03-2024 10:45 | Heerle DC2 (d) | Avanti DC2 | 11 - 21 | |||
C | 17-03-2024 10:05 | Blauw Wit DC1 (d) | Avanti DC3 | 24 - 20 | |||
C | 17-03-2024 13:05 | Desk D2 (g) | Avanti D1 | 5 - 12 | |||
C | 17-03-2024 12:10 | Desk E1# (g) | Avanti E1 | F. (Faithlen) Ligtvoet | |||
C | 16-03-2024 20:00 | The Flyers HS1 (h) | Avanti HS1 | 0 - 10 | |||
C | 16-03-2024 19:45 | H.M.C. Raamsdonksveer DS2 (d) | Software Society/Avanti DS1 | 23 - 26 | |||
C | 10-03-2024 13:25 | Avanti HS2 | Blauw Wit HS1 (h) | 26 - 25 | |||
C | 10-03-2024 14:45 | Software Society/Avanti DS1 | Groene Ster DS1 (d) | 21 - 27 | |||
C | 10-03-2024 10:00 | Avanti HB1 | Bergeijk HB1# (h) | 25 - 23 | |||
C | 10-03-2024 12:10 | Avanti DA1 | R.H.V. DA1 (d) | 16 - 16 | |||
C | 10-03-2024 11:05 | Avanti DB1 | Groene Ster DB1 (d) | 12 - 27 | |||
C | 10-03-2024 09:00 | Avanti DC3 | Bedo DC1 (d) | 10 - 0 | |||
C | 10-03-2024 vervallen | handbalshop.nl/Witte Ster F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 10-03-2024 vervallen | United Breda F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 10-03-2024 vervallen | Dongen F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 09-03-2024 14:55 | Avanti HC1 | United Breda/Mixed-Up HC1 (h) | 14 - 25 | |||
C | 09-03-2024 13:50 | Avanti DC2 | Internos DC1 (d) | 21 - 15 | |||
C | 09-03-2024 11:55 | Avanti D1 | Dynamico D2 (g) | 4 - 14 | |||
C | 09-03-2024 10:55 | Avanti E1 | Dongen E2 (g) | D. (Djenna) van Haastrecht | |||
C | 09-03-2024 09:00 | Avanti F2 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 09-03-2024 vervallen | Blauw Wit F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 09-03-2024 vervallen | Avanti F1 | handbalshop.nl/Witte Ster F1 (g) | ||||
C | 09-03-2024 vervallen | Avanti F1 | Taxandria F2 (g) | ||||
C | 09-03-2024 09:40 | Avanti F1 | S.C. Elshout F1 (g) | ||||
C | 09-03-2024 vervallen | Avanti F1 | S.C. Elshout F1 (g) | ||||
C | 09-03-2024 10:00 | Avanti F1 | Taxandria F2 (g) | ||||
C | 06-03-2024 20:00 | GHV DMW1 (d) | Avanti DMW1 | 10 - 8 | |||
C | 03-03-2024 10:10 | White Demons HB1 (h) | Avanti HB1 | 26 - 17 | |||
C | 03-03-2024 13:35 | Dongen GC1 (h) | Avanti HC1 | 3 - 24 | |||
C | 03-03-2024 13:30 | Taxandria DC2# (d) | Avanti DC2 | 20 - 33 | |||
C | 03-03-2024 10:05 | Blauw Wit D2 (g) | Avanti D1 | 4 - 15 | |||
C | 02-03-2024 20:10 | Achilles '95 HS1 (h) | Avanti HS1 | 0 - 10 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 05-03-2024 20:15 | E.S.Z.V. Oktopus HS1 (h) | Avanti HS1 | 34 - 30 | |||
B | 28-02-2024 20:30 | Internos DS1 (d) | Software Society/Avanti DS1 | 31 - 16 | |||
B | 18-01-2024 21:15 | Avanti HS1 | Handbalshop.nl Witte Ster/Tachos HS2 (h) | 24 - 23 | |||
B | 18-01-2024 20:00 | Software Society/Avanti DS1 | Dynamico DS1 (d) | 29 - 21 | |||
B | 23-11-2023 20:00 | Achilles '95 DS1 (d) | Software Society/Avanti DS1 | 13 - 26 |
Handbalvereniging Avanti
Buitenvelden De Schakel Torenstraat 146 5151 JR Drunen Routebeschrijving |
Sporthal De Dillenburcht Tinie de Munnikstraat 5 5151 VW Drunen Routebeschrijving |
Zoeken op site
Copyright 2023 - HV Avanti | www.hvavanti.nl