Seizoen:
- Type:
- Alle wedstrijden
- Competitie
- Beker
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 02-03-2024 20:10 | Achilles '95 HS1 (h) | Avanti HS1 | 0 - 10 | |||
C | 02-03-2024 18:00 | E.H.V. DB1 (d) | Avanti DB1 | 20 - 16 | |||
C | 02-03-2024 18:30 | H.M.C. Raamsdonksveer DC2 (d) | Avanti DC1 | 20 - 34 | |||
C | 02-03-2024 12:00 | Habo '95 DC1 (d) | Avanti DC3 | 15 - 15 | |||
C | 02-03-2024 11:30 | GHV E2 (g) | Avanti E1 | Afgeschermd | |||
B | 28-02-2024 20:30 | Internos DS1 (d) | Software Society/Avanti DS1 | 31 - 16 | |||
C | 25-02-2024 15:20 | Avanti HS1 | HC Groot Venlo HS2 (h) | 31 - 30 | |||
C | 25-02-2024 14:00 | Avanti HS2 | White Demons HS2 (h) | 14 - 22 | |||
C | 25-02-2024 13:50 | United Breda DS2 (d) | Software Society/Avanti DS1 | 24 - 22 | |||
C | 25-02-2024 12:50 | Avanti HB1 | Rapiditas/MEOS HB2# (h) | 22 - 35 | |||
C | 25-02-2024 12:45 | GHV GC2 (h) | Avanti HC1 | 12 - 14 | |||
C | 25-02-2024 vervallen | Tachos DC1# (d) | Avanti DC1 | ||||
C | 25-02-2024 12:50 | R.H.V. DC1# (d) | Avanti DC2 | 7 - 32 | |||
C | 25-02-2024 10:50 | Avanti F2 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 25-02-2024 vervallen | Blauw Wit F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 25-02-2024 vervallen | Avanti F1 | H.M.C. Raamsdonksveer F2 (g) | ||||
C | 25-02-2024 09:50 | Avanti F1 | Blauw Wit F1 (g) | ||||
C | 25-02-2024 10:10 | Taxandria F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 25-02-2024 vervallen | Groene Ster F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 25-02-2024 vervallen | Avanti F1 | Dongen F1 (g) | ||||
C | 25-02-2024 vervallen | Blauw Wit F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 24-02-2024 10:55 | Avanti DC3 | Groesbeeks Glorie DC2 (d) | 2 - 27 | |||
C | 24-02-2024 vervallen | Avanti D1 | Internos D3 (g) | ||||
C | 24-02-2024 10:00 | Avanti E1 | White Demons E1 (g) | I. (Isabelle) Widlak | |||
C | 22-02-2024 21:30 | Avanti DMW1 | O.H.C. '01 DMW1 (d) | 15 - 17 | |||
C | 18-02-2024 10:30 | S.C. Elshout F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 18-02-2024 vervallen | Blauw Wit F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 18-02-2024 11:40 | Avanti F1 | Taxandria F1 (g) | ||||
C | 18-02-2024 11:20 | Avanti F1 | Blauw Wit F1 (g) | ||||
C | 18-02-2024 vervallen | Avanti F1 | Taxandria F2 (g) | ||||
C | 04-02-2024 15:50 | Avanti HS1 | Handbalshop.nl Witte Ster/Tachos HS2 (h) | 38 - 27 | |||
C | 04-02-2024 13:25 | Avanti HS2 | handbalshop.nl/Witte Ster HS3 (h) | 21 - 29 | |||
C | 04-02-2024 14:35 | Software Society/Avanti DS1 | Tachos DS2 (d) | 24 - 14 | |||
C | 04-02-2024 10:00 | Avanti HB1 | United Breda/Orion R HB1# (h) | 25 - 24 | |||
C | 04-02-2024 12:10 | Avanti DA1 | handbalshop.nl/Witte Ster DA1 (d) | 15 - 10 | |||
C | 04-02-2024 11:05 | Avanti DB1 | Dynamico DB1# (d) | 10 - 38 | |||
C | 03-02-2024 14:05 | Avanti HC1 | Dynamico HC2# (h) | 10 - 0 | |||
C | 03-02-2024 13:00 | Avanti DC1 | Tachos DC1# (d) | 42 - 12 | |||
C | 03-02-2024 11:55 | Avanti DC2 | H.M.C. Raamsdonksveer DC3 (d) | 30 - 12 | |||
C | 03-02-2024 10:50 | Avanti DC3 | Swift (H) DC2 (d) | 23 - 37 | |||
C | 03-02-2024 10:00 | Avanti D1 | Tachos D2 (g) | 10 - 14 | |||
C | 03-02-2024 vervallen | Avanti E1 | Taxandria E1# (g) | R. (Ruby) Planken | |||
C | 29-01-2024 17:00 | Avanti DC2 | Heerle DC2 (d) | 26 - 13 | |||
C | 28-01-2024 13:30 | H.M.C. Raamsdonksveer HS1 (h) | Avanti HS2 | 24 - 20 | |||
C | 28-01-2024 15:00 | Software Society/Avanti DS1 | Internos DS1 (d) | 18 - 29 | |||
C | 28-01-2024 12:10 | De Sprint DA1 (d) | Avanti DA1 | 20 - 13 | |||
C | 28-01-2024 11:05 | Avanti DB1 | HC Groot Venlo DB1 (d) | 8 - 39 | |||
C | 28-01-2024 afgelast | United Breda DC1 (d) | Avanti DC1 | ||||
C | 28-01-2024 10:00 | Avanti DC1 | United Breda DC1 (d) | 29 - 26 | |||
C | 28-01-2024 vervallen | Dongen D4 (g) | Avanti D1 | ||||
C | 28-01-2024 vervallen | Avanti F1 | handbalshop.nl/Witte Ster F1 (g) | ||||
C | 28-01-2024 vervallen | Avanti F1 | Blauw Wit F1 (g) | ||||
C | 28-01-2024 vervallen | Dongen F2 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 27-01-2024 20:40 | Aristos HS1 (h) | Avanti HS1 | 27 - 30 | |||
C | 27-01-2024 14:05 | Avanti HC1 | Internos HC1 (h) | 15 - 17 | |||
C | 27-01-2024 13:00 | Avanti DC2 | Heerle DC3 (d) | 28 - 11 | |||
C | 27-01-2024 vervallen | Aristos DC1# (d) | Avanti DC3 | Afgeschermd | |||
C | 27-01-2024 vervallen | Groene Ster F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 27-01-2024 vervallen | Avanti F1 | Dongen F1 (g) | ||||
C | 27-01-2024 vervallen | Avanti F1 | H.M.C. Raamsdonksveer F2 (g) | ||||
C | 24-01-2024 19:00 | Blauw Wit DMW1 (d) | Avanti DMW1 | 22 - 5 | |||
C | 24-01-2024 19:00 | S.C. Elshout DB1# (d) | Avanti DB1 | 22 - 15 | |||
C | 22-01-2024 18:00 | R.H.V. D2 (g) | Avanti D1 | 19 - 11 | |||
C | 21-01-2024 11:30 | Avanti HS2 | Novitas HS1 (h) | 23 - 29 | |||
C | 21-01-2024 12:40 | Orion R DC1# (d) | Avanti DC2 | 12 - 29 | |||
C | 20-01-2024 19:10 | Avanti HS1 | Bedo HS1 (h) | 25 - 29 | |||
C | 20-01-2024 19:15 | White Demons DS1 (d) | Software Society/Avanti DS1 | 18 - 23 | |||
C | 20-01-2024 11:00 | HV Bommelerwaard GC1# (h) | Avanti HC1 | 20 - 19 | |||
C | 20-01-2024 vervallen | S.C. Elshout DC1 (d) | Avanti DC1 | ||||
C | 20-01-2024 18:00 | Avanti DC1 | Dongen DC1# (d) | 17 - 16 | |||
C | 20-01-2024 10:55 | Avanti DC3 | Bergeijk DC2 (d) | 10 - 17 | |||
C | 20-01-2024 10:00 | Avanti D1 | Dongen D3 (g) | 8 - 11 | |||
C | 20-01-2024 vervallen | Avanti E1 | Blauw Wit E1# (g) | R. (Ruby) Planken | |||
B | 18-01-2024 21:15 | Avanti HS1 | Handbalshop.nl Witte Ster/Tachos HS2 (h) | 24 - 23 | |||
B | 18-01-2024 20:00 | Software Society/Avanti DS1 | Dynamico DS1 (d) | 29 - 21 | |||
C | 17-01-2024 20:00 | H.V.M. DMW1 (d) | Avanti DMW1 | 14 - 11 | |||
C | 15-01-2024 vervallen | Avanti DC1 | Tachos DC1# (d) | ||||
C | 14-01-2024 10:30 | Conventus HS2 (h) | Avanti HS2 | 17 - 29 | |||
C | 14-01-2024 16:00 | Software Society/Avanti DS1 | H.M.C. Raamsdonksveer DS2 (d) | 27 - 26 | |||
C | 14-01-2024 10:00 | Apollo HB1# (h) | Avanti HB1 | 30 - 17 | |||
C | 14-01-2024 13:40 | Mixed-Up/HVM DA1# (d) | Avanti DA1 | 16 - 13 | |||
C | 14-01-2024 12:00 | Avanti DB1 | Bouwcenter Centen HVW DB1# (d) | 11 - 13 | |||
C | 14-01-2024 10:00 | White Demons DC1 (d) | Avanti DC1 | 13 - 25 | |||
C | 14-01-2024 vervallen | Avanti DC1 | Heerle DC1# (d) | ||||
C | 14-01-2024 10:15 | Roef DC1 (d) | Avanti DC3 | 29 - 7 | |||
C | 14-01-2024 09:30 | Roef D1 (g) | Avanti D1 | 19 - 6 | |||
C | 14-01-2024 11:45 | GHV E1# (g) | Avanti E1 | Afgeschermd | |||
C | 14-01-2024 vervallen | Dongen F2 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 14-01-2024 vervallen | Avanti F1 | handbalshop.nl/Witte Ster F1 (g) | ||||
C | 14-01-2024 11:45 | Blauw Wit F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 14-01-2024 vervallen | Avanti F1 | handbalshop.nl/Witte Ster F1 (g) | ||||
C | 14-01-2024 12:05 | Avanti F1 | Taxandria F2 (g) | ||||
C | 14-01-2024 vervallen | Dongen F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 14-01-2024 vervallen | Groene Ster F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 14-01-2024 12:25 | Avanti F1 | S.C. Elshout F1 (g) | ||||
C | 14-01-2024 vervallen | H.M.C. Raamsdonksveer F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 14-01-2024 12:45 | Taxandria F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 13-01-2024 19:15 | Apollo HS2 (h) | Avanti HS1 | 32 - 33 | |||
C | 13-01-2024 13:00 | Avanti HC1 | H.M.C. Raamsdonksveer HC1 (h) | 19 - 22 | |||
C | 18-12-2023 19:45 | White Demons DMW1 (d) | Avanti DMW1 | 16 - 20 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 02-03-2024 18:00 | E.H.V. DB1 (d) | Avanti DB1 | 20 - 16 | |||
C | 02-03-2024 18:30 | H.M.C. Raamsdonksveer DC2 (d) | Avanti DC1 | 20 - 34 | |||
C | 02-03-2024 12:00 | Habo '95 DC1 (d) | Avanti DC3 | 15 - 15 | |||
C | 02-03-2024 11:30 | GHV E2 (g) | Avanti E1 | Afgeschermd | |||
C | 25-02-2024 15:20 | Avanti HS1 | HC Groot Venlo HS2 (h) | 31 - 30 | |||
C | 25-02-2024 14:00 | Avanti HS2 | White Demons HS2 (h) | 14 - 22 | |||
C | 25-02-2024 13:50 | United Breda DS2 (d) | Software Society/Avanti DS1 | 24 - 22 | |||
C | 25-02-2024 12:50 | Avanti HB1 | Rapiditas/MEOS HB2# (h) | 22 - 35 | |||
C | 25-02-2024 12:45 | GHV GC2 (h) | Avanti HC1 | 12 - 14 | |||
C | 25-02-2024 vervallen | Tachos DC1# (d) | Avanti DC1 | ||||
C | 25-02-2024 12:50 | R.H.V. DC1# (d) | Avanti DC2 | 7 - 32 | |||
C | 25-02-2024 10:50 | Avanti F2 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 25-02-2024 vervallen | Blauw Wit F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 25-02-2024 vervallen | Avanti F1 | H.M.C. Raamsdonksveer F2 (g) | ||||
C | 25-02-2024 09:50 | Avanti F1 | Blauw Wit F1 (g) | ||||
C | 25-02-2024 10:10 | Taxandria F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 25-02-2024 vervallen | Groene Ster F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 25-02-2024 vervallen | Avanti F1 | Dongen F1 (g) | ||||
C | 25-02-2024 vervallen | Blauw Wit F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 24-02-2024 10:55 | Avanti DC3 | Groesbeeks Glorie DC2 (d) | 2 - 27 | |||
C | 24-02-2024 vervallen | Avanti D1 | Internos D3 (g) | ||||
C | 24-02-2024 10:00 | Avanti E1 | White Demons E1 (g) | I. (Isabelle) Widlak | |||
C | 22-02-2024 21:30 | Avanti DMW1 | O.H.C. '01 DMW1 (d) | 15 - 17 | |||
C | 18-02-2024 10:30 | S.C. Elshout F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 18-02-2024 vervallen | Blauw Wit F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 18-02-2024 11:40 | Avanti F1 | Taxandria F1 (g) | ||||
C | 18-02-2024 11:20 | Avanti F1 | Blauw Wit F1 (g) | ||||
C | 18-02-2024 vervallen | Avanti F1 | Taxandria F2 (g) | ||||
C | 04-02-2024 15:50 | Avanti HS1 | Handbalshop.nl Witte Ster/Tachos HS2 (h) | 38 - 27 | |||
C | 04-02-2024 13:25 | Avanti HS2 | handbalshop.nl/Witte Ster HS3 (h) | 21 - 29 | |||
C | 04-02-2024 14:35 | Software Society/Avanti DS1 | Tachos DS2 (d) | 24 - 14 | |||
C | 04-02-2024 10:00 | Avanti HB1 | United Breda/Orion R HB1# (h) | 25 - 24 | |||
C | 04-02-2024 12:10 | Avanti DA1 | handbalshop.nl/Witte Ster DA1 (d) | 15 - 10 | |||
C | 04-02-2024 11:05 | Avanti DB1 | Dynamico DB1# (d) | 10 - 38 | |||
C | 03-02-2024 14:05 | Avanti HC1 | Dynamico HC2# (h) | 10 - 0 | |||
C | 03-02-2024 13:00 | Avanti DC1 | Tachos DC1# (d) | 42 - 12 | |||
C | 03-02-2024 11:55 | Avanti DC2 | H.M.C. Raamsdonksveer DC3 (d) | 30 - 12 | |||
C | 03-02-2024 10:50 | Avanti DC3 | Swift (H) DC2 (d) | 23 - 37 | |||
C | 03-02-2024 10:00 | Avanti D1 | Tachos D2 (g) | 10 - 14 | |||
C | 03-02-2024 vervallen | Avanti E1 | Taxandria E1# (g) | R. (Ruby) Planken | |||
C | 29-01-2024 17:00 | Avanti DC2 | Heerle DC2 (d) | 26 - 13 | |||
C | 28-01-2024 13:30 | H.M.C. Raamsdonksveer HS1 (h) | Avanti HS2 | 24 - 20 | |||
C | 28-01-2024 15:00 | Software Society/Avanti DS1 | Internos DS1 (d) | 18 - 29 | |||
C | 28-01-2024 12:10 | De Sprint DA1 (d) | Avanti DA1 | 20 - 13 | |||
C | 28-01-2024 11:05 | Avanti DB1 | HC Groot Venlo DB1 (d) | 8 - 39 | |||
C | 28-01-2024 afgelast | United Breda DC1 (d) | Avanti DC1 | ||||
C | 28-01-2024 10:00 | Avanti DC1 | United Breda DC1 (d) | 29 - 26 | |||
C | 28-01-2024 vervallen | Dongen D4 (g) | Avanti D1 | ||||
C | 28-01-2024 vervallen | Avanti F1 | handbalshop.nl/Witte Ster F1 (g) | ||||
C | 28-01-2024 vervallen | Avanti F1 | Blauw Wit F1 (g) | ||||
C | 28-01-2024 vervallen | Dongen F2 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 27-01-2024 20:40 | Aristos HS1 (h) | Avanti HS1 | 27 - 30 | |||
C | 27-01-2024 14:05 | Avanti HC1 | Internos HC1 (h) | 15 - 17 | |||
C | 27-01-2024 13:00 | Avanti DC2 | Heerle DC3 (d) | 28 - 11 | |||
C | 27-01-2024 vervallen | Aristos DC1# (d) | Avanti DC3 | Afgeschermd | |||
C | 27-01-2024 vervallen | Groene Ster F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 27-01-2024 vervallen | Avanti F1 | Dongen F1 (g) | ||||
C | 27-01-2024 vervallen | Avanti F1 | H.M.C. Raamsdonksveer F2 (g) | ||||
C | 24-01-2024 19:00 | Blauw Wit DMW1 (d) | Avanti DMW1 | 22 - 5 | |||
C | 24-01-2024 19:00 | S.C. Elshout DB1# (d) | Avanti DB1 | 22 - 15 | |||
C | 22-01-2024 18:00 | R.H.V. D2 (g) | Avanti D1 | 19 - 11 | |||
C | 21-01-2024 11:30 | Avanti HS2 | Novitas HS1 (h) | 23 - 29 | |||
C | 21-01-2024 12:40 | Orion R DC1# (d) | Avanti DC2 | 12 - 29 | |||
C | 20-01-2024 19:10 | Avanti HS1 | Bedo HS1 (h) | 25 - 29 | |||
C | 20-01-2024 19:15 | White Demons DS1 (d) | Software Society/Avanti DS1 | 18 - 23 | |||
C | 20-01-2024 11:00 | HV Bommelerwaard GC1# (h) | Avanti HC1 | 20 - 19 | |||
C | 20-01-2024 vervallen | S.C. Elshout DC1 (d) | Avanti DC1 | ||||
C | 20-01-2024 18:00 | Avanti DC1 | Dongen DC1# (d) | 17 - 16 | |||
C | 20-01-2024 10:55 | Avanti DC3 | Bergeijk DC2 (d) | 10 - 17 | |||
C | 20-01-2024 10:00 | Avanti D1 | Dongen D3 (g) | 8 - 11 | |||
C | 20-01-2024 vervallen | Avanti E1 | Blauw Wit E1# (g) | R. (Ruby) Planken | |||
C | 17-01-2024 20:00 | H.V.M. DMW1 (d) | Avanti DMW1 | 14 - 11 | |||
C | 15-01-2024 vervallen | Avanti DC1 | Tachos DC1# (d) | ||||
C | 14-01-2024 10:30 | Conventus HS2 (h) | Avanti HS2 | 17 - 29 | |||
C | 14-01-2024 16:00 | Software Society/Avanti DS1 | H.M.C. Raamsdonksveer DS2 (d) | 27 - 26 | |||
C | 14-01-2024 10:00 | Apollo HB1# (h) | Avanti HB1 | 30 - 17 | |||
C | 14-01-2024 13:40 | Mixed-Up/HVM DA1# (d) | Avanti DA1 | 16 - 13 | |||
C | 14-01-2024 12:00 | Avanti DB1 | Bouwcenter Centen HVW DB1# (d) | 11 - 13 | |||
C | 14-01-2024 10:00 | White Demons DC1 (d) | Avanti DC1 | 13 - 25 | |||
C | 14-01-2024 vervallen | Avanti DC1 | Heerle DC1# (d) | ||||
C | 14-01-2024 10:15 | Roef DC1 (d) | Avanti DC3 | 29 - 7 | |||
C | 14-01-2024 09:30 | Roef D1 (g) | Avanti D1 | 19 - 6 | |||
C | 14-01-2024 11:45 | GHV E1# (g) | Avanti E1 | Afgeschermd | |||
C | 14-01-2024 vervallen | Dongen F2 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 14-01-2024 vervallen | Avanti F1 | handbalshop.nl/Witte Ster F1 (g) | ||||
C | 14-01-2024 11:45 | Blauw Wit F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 14-01-2024 vervallen | Avanti F1 | handbalshop.nl/Witte Ster F1 (g) | ||||
C | 14-01-2024 12:05 | Avanti F1 | Taxandria F2 (g) | ||||
C | 14-01-2024 vervallen | Dongen F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 14-01-2024 vervallen | Groene Ster F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 14-01-2024 12:25 | Avanti F1 | S.C. Elshout F1 (g) | ||||
C | 14-01-2024 vervallen | H.M.C. Raamsdonksveer F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 14-01-2024 12:45 | Taxandria F1 (g) | Avanti F1 | ||||
C | 13-01-2024 19:15 | Apollo HS2 (h) | Avanti HS1 | 32 - 33 | |||
C | 13-01-2024 13:00 | Avanti HC1 | H.M.C. Raamsdonksveer HC1 (h) | 19 - 22 | |||
C | 18-12-2023 19:45 | White Demons DMW1 (d) | Avanti DMW1 | 16 - 20 | |||
C | 17-12-2023 11:20 | Internos HS1 (h) | Avanti HS1 | 39 - 50 | |||
C | 17-12-2023 11:30 | United Breda HS1 (h) | Avanti HS2 | 24 - 20 | |||
C | 17-12-2023 15:15 | Groene Ster DS1 (d) | Software Society/Avanti DS1 | 24 - 26 | |||
C | 17-12-2023 10:30 | United Breda/Mixed-Up HC1 (h) | Avanti HC1 | 24 - 18 |
Handbalvereniging Avanti
Buitenvelden De Schakel Torenstraat 146 5151 JR Drunen Routebeschrijving |
Sporthal De Dillenburcht Tinie de Munnikstraat 5 5151 VW Drunen Routebeschrijving |
Zoeken op site
Copyright 2023 - HV Avanti | www.hvavanti.nl