Seizoen:
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-06-2015 20:00 | Elshout DR1 | Avanti DR1 | ||||
C | 07-06-2015 14:30 | Avanti HS1 | Lido HS1 | Kruger, R.… (+1) | 29-18 | ||
C | 07-06-2015 11:00 | Avanti HA1 | M.H.V. '81 HA1 | ||||
C | 07-06-2015 13:20 | Avanti DS1 | Lido / De Vlinders DS1 | 23-12 | |||
C | 07-06-2015 12:10 | Avanti DA1 | Dongen DA1 | Moonen, T.… (+1) | 15-33 | ||
C | 07-06-2015 10:20 | Dongen HC1# | Avanti HC1 | 40-22 | |||
C | 07-06-2015 10:00 | Avanti DB1 | H.C.G. DB1# | 11-14 | |||
C | 06-06-2015 09:30 | G.H.V. E1# | Avanti Gemengd E1 | ||||
C | 06-06-2015 09:25 | Avanti Gemengd F1 | Mixed-Up F1 | Boer, M. de… (+3) | |||
C | 03-06-2015 19:30 | PSV Handbal DA1 | Avanti DA1 | 37-15 | |||
C | 02-06-2015 19:30 | R.A.C. DA1 | Avanti DA1 | 22-16 | |||
C | 31-05-2015 12:00 | Goodflooring/H.M.C. Raamsdonks | Avanti DS1 | 10-14 | |||
C | 31-05-2015 11:00 | Avanti DA1 | Dongen DA1 | Boomen, H van de | 25-41 | ||
C | 31-05-2015 11:00 | Avanti HC1 | Orion R HC1 | 23-20 | |||
C | 31-05-2015 11:00 | Goodflooring/H.M.C. Raamsdonks | Avanti Gemengd F1 | ||||
C | 30-05-2015 19:40 | DOS '80 HA1 | Avanti HA1 | 25-28 | |||
C | 30-05-2015 11:00 | Avanti Gemengd D1 | Habo '95 D2 | 10-8 | |||
C | 30-05-2015 10:15 | Avanti Gemengd E1 | Blauw Wit E1 | 2-0 | |||
C | 28-05-2015 20:00 | Blauw Wit HS1 | Avanti HS1 | 21-17 | |||
C | 20-05-2015 20:30 | Avanti DR1 | Mixed-Up DR2 | 2-7 | |||
C | 17-05-2015 09:30 | RED-RAG/Tachos E1 | Avanti Gemengd E1 | 7-3 | |||
C | 16-05-2015 12:00 | Internos HC1 | Avanti HC1 | 18-20 | |||
C | 16-05-2015 15:40 | DOS '80 D1 | Avanti Gemengd D1 | 5-16 | |||
C | 10-05-2015 12:10 | Avanti HS1 | Apollo HS2 | 30-23 | |||
C | 10-05-2015 11:00 | Avanti DA1 | DOS '80 DA1 | 19-17 | |||
C | 10-05-2015 11:30 | United Breda HC1 | Avanti HC1 | 25-17 | |||
C | 10-05-2015 11:50 | Blauw Wit D2 | Avanti Gemengd D1 | 22-8 | |||
C | 10-05-2015 10:55 | H.V.M E2 | Avanti Gemengd E1 | 2-7 | |||
C | 09-05-2015 11:00 | Avanti Gemengd F1 | Heerle F2 | ||||
V | 09-05-2015 10:00 | SC Elshout F2 | Avanti Gemengd F2 | ||||
C | 07-05-2015 19:00 | H.C.B. '92 DB1 | Avanti DB1 | 6-24 | |||
C | 26-04-2015 11:15 | Handbal Someren HS1 | Avanti HS1 | 26-27 | |||
C | 26-04-2015 12:55 | Habo '95 HA1 | Avanti HA1 | 24-24 | |||
C | 26-04-2015 15:50 | Dongen DS2 | Avanti DS1 | 22-12 | |||
C | 26-04-2015 11:00 | Avanti HC1 | Desk HC1 | ||||
C | 26-04-2015 12:00 | PSV Handbal DB1 | Avanti DB1 | 13-26 | |||
C | 25-04-2015 09:25 | Avanti Gemengd D1 | handbalshop.nl/Witte Ster D2 | 7-7 | |||
C | 25-04-2015 10:10 | Avanti Gemengd E1 | handbalshop.nl/Witte Ster E1# | 7-4 | |||
C | 25-04-2015 10:00 | Desk F2 | Avanti Gemengd F1 | ||||
C | 23-04-2015 19:30 | Lido / De Vlinders DS1 | Avanti DS1 | 12-29 | |||
C | 21-04-2015 19:15 | RED-RAG Tachos/Witte ster HA1 | Avanti HA1 | 34-20 | |||
C | 19-04-2015 11:50 | Lido HS1 | Avanti HS1 | 29-17 | |||
C | 19-04-2015 14:10 | M.H.V. '81 HA1 | Avanti HA1 | ||||
C | 19-04-2015 11:40 | Dongen DA1 | Avanti DA1 | 42-32 | |||
C | 19-04-2015 11:00 | Avanti HC1 | Dongen HC1# | 26-39 | |||
C | 18-04-2015 13:00 | H.C.G. DB1 | Avanti DB1 | 12-14 | |||
C | 18-04-2015 09:25 | Avanti Gemengd E1 | G.H.V. E1# | 3-4 | |||
C | 18-04-2015 09:15 | Mixed-Up F1 | Avanti Gemengd F1 | ||||
C | 16-04-2015 20:00 | G.H.V. DR2 | Avanti DR1 | 10-4 | |||
C | 14-04-2015 19:30 | Avanti DA1 | Heerle DA1 | 28-22 | |||
C | 12-04-2015 09:30 | Swift HS3 | Avanti HS2 | ||||
C | 12-04-2015 09:15 | Dongen DA2 | Avanti DA1 | 12-26 | |||
C | 02-04-2015 20:15 | Delta Sport DS1 | Avanti DS1 | 10-0 | |||
C | 02-04-2015 20:15 | Delta Sport DS1 | Avanti DS1 | ||||
C | 29-03-2015 13:20 | Avanti HS1 | Habo '95 HS2 | Kamp, F (Scheidsrechter) | 22-17 | ||
C | 29-03-2015 11:00 | Avanti HA1 | Delta Sport HA1 | ||||
C | 29-03-2015 13:45 | Olympia '89 HA2 | Avanti HA1 | 25-23 | |||
C | 29-03-2015 12:10 | Avanti DS1 | Elshout DS3 | Tielemans, J.… (+1) | 23-11 | ||
C | 29-03-2015 14:30 | Avanti DA1 | DOS '80 DA1 | 24-20 | |||
C | 29-03-2015 10:00 | Avanti DB1 | Elshout DB1 | , | 25-18 | ||
C | 28-03-2015 09:45 | Avanti Gemengd D1 | White Demons D1 | , | 19-10 | ||
C | 28-03-2015 09:00 | Avanti Gemengd E1 | Elshout E1 | 7-8 | |||
C | 25-03-2015 20:30 | Mixed-Up DR2 | Avanti DR1 | 17-7 | |||
C | 22-03-2015 14:20 | United Breda HS2 | Avanti HS2 | 21-22 | |||
C | 22-03-2015 10:00 | Habo '95 HA1 | Avanti HA1 | 22-24 | |||
C | 22-03-2015 12:20 | Mixed-Up DS3 | Avanti DS1 | 18-8 | |||
C | 22-03-2015 13:30 | Avanti DA1 | Aristos DA1 | Tielemans, J.… (+1) | 28-21 | ||
C | 22-03-2015 10:50 | H.V.M DB2 | Avanti DB1 | 15-23 | |||
C | 22-03-2015 11:45 | R.A.C. HD1 | Avanti Gemengd D1 | 13-16 | |||
C | 22-03-2015 09:30 | RED-RAG/Tachos F1 | Avanti Gemengd F1 | 21-7 | |||
C | 21-03-2015 20:40 | Bedo HS1 | Avanti HS1 | Scholtens, R. (Scheidsrechter) | 39-9 | ||
C | 21-03-2015 10:45 | E.H.V. HC1 | Avanti HC1 | 26-19 | |||
C | 21-03-2015 12:05 | Habo '95 E2 | Avanti Gemengd E1 | 1-20 | |||
C | 19-03-2015 19:30 | Avanti HA1 | Internos HA1# | 31-26 | |||
C | 15-03-2015 13:20 | Avanti HS1 | Jupiter '75 HS1 | Bongers, H (Scheidsrechter) | 14-21 | ||
C | 15-03-2015 14:30 | Avanti HS2 | Jupiter '75 HS2 | , | 18-17 | ||
C | 15-03-2015 11:00 | Avanti HA1 | Internos HA1# | Kruger, R.… (+1) | 26-23 | ||
C | 15-03-2015 12:10 | Avanti DS1 | Heerle DS3 | Tielemans, J.… (+1) | 21-16 | ||
C | 15-03-2015 11:15 | Olympia '89 DA1 | Avanti DA1 | 11-19 | |||
C | 15-03-2015 10:00 | Avanti DB1 | Roef DB1# | Elshout, S.… (+1) | 34-20 | ||
C | 14-03-2015 09:45 | Avanti Gemengd D1 | Blauw Wit D2 | Adegeest, S.J.M. | 6-14 | ||
C | 14-03-2015 09:00 | Avanti Gemengd E1 | E.H.V. E2 | Hulten, T. van… (+2) | 6-4 | ||
C | 14-03-2015 n.n.b. | Avanti Gemengd F1 | Artemis F2 | 6-6 | |||
C | 12-03-2015 19:30 | Bergeijk DA1 | Avanti DA1 | 20-22 | |||
C | 11-03-2015 21:30 | Desk DR2 | Avanti DR1 | 6-10 | |||
C | 08-03-2015 14:20 | Bouwcenter Centen HVW HS1 | Avanti HS1 | Spetter, S (Scheidsrechter) | 27-21 | ||
C | 08-03-2015 15:30 | Bouwcenter Centen HVW HS2 | Avanti HS2 | 33-17 | |||
C | 08-03-2015 13:15 | VHC HA1# | Avanti HA1 | 24-26 | |||
C | 08-03-2015 12:00 | Novitas DS1 | Avanti DS1 | 16-12 | |||
C | 08-03-2015 13:30 | Avanti DA1 | Habo '95 DA2 | Tielemans, J.… (+1) | 19-17 | ||
C | 08-03-2015 09:00 | Acritas HC1 | Avanti HC1 | 18-17 | |||
C | 08-03-2015 12:00 | Blauw Wit DB1 | Avanti DB1 | 11-13 | |||
C | 08-03-2015 09:30 | Blauw Wit D1# | Avanti Gemengd D1 | 11-10 | |||
C | 08-03-2015 10:20 | Blauw Wit E1 | Avanti Gemengd E1 | 5-7 | |||
C | 08-03-2015 n.n.b. | Artemis F1 | Avanti Gemengd F1 | 18-2 | |||
C | 05-03-2015 22:00 | Avanti HR1 | O.H.C. '01 | ||||
C | 01-03-2015 14:20 | Avanti HS1 | E.S.Z.V. Oktopus HS1 | Broekhuizen, F.M.M. (Scheidsrechter) | 29-13 | ||
C | 01-03-2015 15:30 | Avanti HS2 | Blauw Wit HS2 | Kruger, R.… (+1) | 19-15 | ||
C | 01-03-2015 12:00 | Avanti HA1 | M.H.V. '81 HA1 | ||||
C | 01-03-2015 n.n.b. | Avanti DS1 | RED-RAG/Tachos DS3 | Tielemans, J.… (+1) | 15-13 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-06-2015 20:00 | Elshout DR1 | Avanti DR1 | ||||
C | 07-06-2015 14:30 | Avanti HS1 | Lido HS1 | Kruger, R.… (+1) | 29-18 | ||
C | 07-06-2015 11:00 | Avanti HA1 | M.H.V. '81 HA1 | ||||
C | 07-06-2015 13:20 | Avanti DS1 | Lido / De Vlinders DS1 | 23-12 | |||
C | 07-06-2015 12:10 | Avanti DA1 | Dongen DA1 | Moonen, T.… (+1) | 15-33 | ||
C | 07-06-2015 10:20 | Dongen HC1# | Avanti HC1 | 40-22 | |||
C | 07-06-2015 10:00 | Avanti DB1 | H.C.G. DB1# | 11-14 | |||
C | 06-06-2015 09:30 | G.H.V. E1# | Avanti Gemengd E1 | ||||
C | 06-06-2015 09:25 | Avanti Gemengd F1 | Mixed-Up F1 | Boer, M. de… (+3) | |||
C | 03-06-2015 19:30 | PSV Handbal DA1 | Avanti DA1 | 37-15 | |||
C | 02-06-2015 19:30 | R.A.C. DA1 | Avanti DA1 | 22-16 | |||
C | 31-05-2015 12:00 | Goodflooring/H.M.C. Raamsdonks | Avanti DS1 | 10-14 | |||
C | 31-05-2015 11:00 | Avanti DA1 | Dongen DA1 | Boomen, H van de | 25-41 | ||
C | 31-05-2015 11:00 | Avanti HC1 | Orion R HC1 | 23-20 | |||
C | 31-05-2015 11:00 | Goodflooring/H.M.C. Raamsdonks | Avanti Gemengd F1 | ||||
C | 30-05-2015 19:40 | DOS '80 HA1 | Avanti HA1 | 25-28 | |||
C | 30-05-2015 11:00 | Avanti Gemengd D1 | Habo '95 D2 | 10-8 | |||
C | 30-05-2015 10:15 | Avanti Gemengd E1 | Blauw Wit E1 | 2-0 | |||
C | 28-05-2015 20:00 | Blauw Wit HS1 | Avanti HS1 | 21-17 | |||
C | 20-05-2015 20:30 | Avanti DR1 | Mixed-Up DR2 | 2-7 | |||
C | 17-05-2015 09:30 | RED-RAG/Tachos E1 | Avanti Gemengd E1 | 7-3 | |||
C | 16-05-2015 12:00 | Internos HC1 | Avanti HC1 | 18-20 | |||
C | 16-05-2015 15:40 | DOS '80 D1 | Avanti Gemengd D1 | 5-16 | |||
C | 10-05-2015 12:10 | Avanti HS1 | Apollo HS2 | 30-23 | |||
C | 10-05-2015 11:00 | Avanti DA1 | DOS '80 DA1 | 19-17 | |||
C | 10-05-2015 11:30 | United Breda HC1 | Avanti HC1 | 25-17 | |||
C | 10-05-2015 11:50 | Blauw Wit D2 | Avanti Gemengd D1 | 22-8 | |||
C | 10-05-2015 10:55 | H.V.M E2 | Avanti Gemengd E1 | 2-7 | |||
C | 09-05-2015 11:00 | Avanti Gemengd F1 | Heerle F2 | ||||
C | 07-05-2015 19:00 | H.C.B. '92 DB1 | Avanti DB1 | 6-24 | |||
C | 26-04-2015 11:15 | Handbal Someren HS1 | Avanti HS1 | 26-27 | |||
C | 26-04-2015 12:55 | Habo '95 HA1 | Avanti HA1 | 24-24 | |||
C | 26-04-2015 15:50 | Dongen DS2 | Avanti DS1 | 22-12 | |||
C | 26-04-2015 11:00 | Avanti HC1 | Desk HC1 | ||||
C | 26-04-2015 12:00 | PSV Handbal DB1 | Avanti DB1 | 13-26 | |||
C | 25-04-2015 09:25 | Avanti Gemengd D1 | handbalshop.nl/Witte Ster D2 | 7-7 | |||
C | 25-04-2015 10:10 | Avanti Gemengd E1 | handbalshop.nl/Witte Ster E1# | 7-4 | |||
C | 25-04-2015 10:00 | Desk F2 | Avanti Gemengd F1 | ||||
C | 23-04-2015 19:30 | Lido / De Vlinders DS1 | Avanti DS1 | 12-29 | |||
C | 21-04-2015 19:15 | RED-RAG Tachos/Witte ster HA1 | Avanti HA1 | 34-20 | |||
C | 19-04-2015 11:50 | Lido HS1 | Avanti HS1 | 29-17 | |||
C | 19-04-2015 14:10 | M.H.V. '81 HA1 | Avanti HA1 | ||||
C | 19-04-2015 11:40 | Dongen DA1 | Avanti DA1 | 42-32 | |||
C | 19-04-2015 11:00 | Avanti HC1 | Dongen HC1# | 26-39 | |||
C | 18-04-2015 13:00 | H.C.G. DB1 | Avanti DB1 | 12-14 | |||
C | 18-04-2015 09:25 | Avanti Gemengd E1 | G.H.V. E1# | 3-4 | |||
C | 18-04-2015 09:15 | Mixed-Up F1 | Avanti Gemengd F1 | ||||
C | 16-04-2015 20:00 | G.H.V. DR2 | Avanti DR1 | 10-4 | |||
C | 14-04-2015 19:30 | Avanti DA1 | Heerle DA1 | 28-22 | |||
C | 12-04-2015 09:30 | Swift HS3 | Avanti HS2 | ||||
C | 12-04-2015 09:15 | Dongen DA2 | Avanti DA1 | 12-26 | |||
C | 02-04-2015 20:15 | Delta Sport DS1 | Avanti DS1 | 10-0 | |||
C | 02-04-2015 20:15 | Delta Sport DS1 | Avanti DS1 | ||||
C | 29-03-2015 13:20 | Avanti HS1 | Habo '95 HS2 | Kamp, F (Scheidsrechter) | 22-17 | ||
C | 29-03-2015 11:00 | Avanti HA1 | Delta Sport HA1 | ||||
C | 29-03-2015 13:45 | Olympia '89 HA2 | Avanti HA1 | 25-23 | |||
C | 29-03-2015 12:10 | Avanti DS1 | Elshout DS3 | Tielemans, J.… (+1) | 23-11 | ||
C | 29-03-2015 14:30 | Avanti DA1 | DOS '80 DA1 | 24-20 | |||
C | 29-03-2015 10:00 | Avanti DB1 | Elshout DB1 | , | 25-18 | ||
C | 28-03-2015 09:45 | Avanti Gemengd D1 | White Demons D1 | , | 19-10 | ||
C | 28-03-2015 09:00 | Avanti Gemengd E1 | Elshout E1 | 7-8 | |||
C | 25-03-2015 20:30 | Mixed-Up DR2 | Avanti DR1 | 17-7 | |||
C | 22-03-2015 14:20 | United Breda HS2 | Avanti HS2 | 21-22 | |||
C | 22-03-2015 10:00 | Habo '95 HA1 | Avanti HA1 | 22-24 | |||
C | 22-03-2015 12:20 | Mixed-Up DS3 | Avanti DS1 | 18-8 | |||
C | 22-03-2015 13:30 | Avanti DA1 | Aristos DA1 | Tielemans, J.… (+1) | 28-21 | ||
C | 22-03-2015 10:50 | H.V.M DB2 | Avanti DB1 | 15-23 | |||
C | 22-03-2015 11:45 | R.A.C. HD1 | Avanti Gemengd D1 | 13-16 | |||
C | 22-03-2015 09:30 | RED-RAG/Tachos F1 | Avanti Gemengd F1 | 21-7 | |||
C | 21-03-2015 20:40 | Bedo HS1 | Avanti HS1 | Scholtens, R. (Scheidsrechter) | 39-9 | ||
C | 21-03-2015 10:45 | E.H.V. HC1 | Avanti HC1 | 26-19 | |||
C | 21-03-2015 12:05 | Habo '95 E2 | Avanti Gemengd E1 | 1-20 | |||
C | 19-03-2015 19:30 | Avanti HA1 | Internos HA1# | 31-26 | |||
C | 15-03-2015 13:20 | Avanti HS1 | Jupiter '75 HS1 | Bongers, H (Scheidsrechter) | 14-21 | ||
C | 15-03-2015 14:30 | Avanti HS2 | Jupiter '75 HS2 | , | 18-17 | ||
C | 15-03-2015 11:00 | Avanti HA1 | Internos HA1# | Kruger, R.… (+1) | 26-23 | ||
C | 15-03-2015 12:10 | Avanti DS1 | Heerle DS3 | Tielemans, J.… (+1) | 21-16 | ||
C | 15-03-2015 11:15 | Olympia '89 DA1 | Avanti DA1 | 11-19 | |||
C | 15-03-2015 10:00 | Avanti DB1 | Roef DB1# | Elshout, S.… (+1) | 34-20 | ||
C | 14-03-2015 09:45 | Avanti Gemengd D1 | Blauw Wit D2 | Adegeest, S.J.M. | 6-14 | ||
C | 14-03-2015 09:00 | Avanti Gemengd E1 | E.H.V. E2 | Hulten, T. van… (+2) | 6-4 | ||
C | 14-03-2015 n.n.b. | Avanti Gemengd F1 | Artemis F2 | 6-6 | |||
C | 12-03-2015 19:30 | Bergeijk DA1 | Avanti DA1 | 20-22 | |||
C | 11-03-2015 21:30 | Desk DR2 | Avanti DR1 | 6-10 | |||
C | 08-03-2015 14:20 | Bouwcenter Centen HVW HS1 | Avanti HS1 | Spetter, S (Scheidsrechter) | 27-21 | ||
C | 08-03-2015 15:30 | Bouwcenter Centen HVW HS2 | Avanti HS2 | 33-17 | |||
C | 08-03-2015 13:15 | VHC HA1# | Avanti HA1 | 24-26 | |||
C | 08-03-2015 12:00 | Novitas DS1 | Avanti DS1 | 16-12 | |||
C | 08-03-2015 13:30 | Avanti DA1 | Habo '95 DA2 | Tielemans, J.… (+1) | 19-17 | ||
C | 08-03-2015 09:00 | Acritas HC1 | Avanti HC1 | 18-17 | |||
C | 08-03-2015 12:00 | Blauw Wit DB1 | Avanti DB1 | 11-13 | |||
C | 08-03-2015 09:30 | Blauw Wit D1# | Avanti Gemengd D1 | 11-10 | |||
C | 08-03-2015 10:20 | Blauw Wit E1 | Avanti Gemengd E1 | 5-7 | |||
C | 08-03-2015 n.n.b. | Artemis F1 | Avanti Gemengd F1 | 18-2 | |||
C | 05-03-2015 22:00 | Avanti HR1 | O.H.C. '01 | ||||
C | 01-03-2015 14:20 | Avanti HS1 | E.S.Z.V. Oktopus HS1 | Broekhuizen, F.M.M. (Scheidsrechter) | 29-13 | ||
C | 01-03-2015 15:30 | Avanti HS2 | Blauw Wit HS2 | Kruger, R.… (+1) | 19-15 | ||
C | 01-03-2015 12:00 | Avanti HA1 | M.H.V. '81 HA1 | ||||
C | 01-03-2015 n.n.b. | Avanti DS1 | RED-RAG/Tachos DS3 | Tielemans, J.… (+1) | 15-13 | ||
C | 01-03-2015 10:00 | Avanti HC1 | Swift HC1# | 15-34 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 22-01-2015 19:30 | Avanti DA1 | GOconnectIT/Fortissimo DA1 | ||||
B | 22-01-2015 19:30 | Avanti DA1 | GOconnectIT/Fortissimo DA1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
V | 09-05-2015 10:00 | SC Elshout F2 | Avanti Gemengd F2 | ||||
V | 31-01-2015 10:00 | Avanti Gemengd F2 | 3-kamp samen met Elshout en | ||||
V | 24-01-2015 09:00 | Avanti Gemengd F2 | White Demons F2 |
Handbalvereniging Avanti
Buitenvelden De Schakel Torenstraat 146 5151 JR Drunen Routebeschrijving |
Sporthal De Dillenburcht Tinie de Munnikstraat 5 5151 VW Drunen Routebeschrijving |
Zoeken op site
Copyright 2023 - HV Avanti | www.hvavanti.nl