E-Jeugd voorjaar Veld
Handbal - Avanti E1
Teamleden
Spelers | |||||||
Lynn Broeders | |||||||
Jente van Drunen | |||||||
Lisa van den Meijdenberg | |||||||
Lotte Moorees | |||||||
Wies Poirters | |||||||
Lotte Vermeegen | |||||||
Naomi van de Wiel | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Harold van den Meijdenberg | Trainer/Coach | ||||||
Annemiek Wagemakers | Trainer/Coach |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden.
|
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden.
|
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 27-06-2021 09:30 | Blauw Wit E1# (g) | S.C. Elshout E1 (g) | 16390 | 0-0 | ||
C | 26-06-2021 16:00 | Dynamico E2 (g) | Avanti E1 (g) | 16404 | 0-0 | ||
C | 26-06-2021 15:00 | Dynamico E1 (g) | Dongen E1 (g) | 16422 | 0-0 | ||
C | 20-06-2021 11:15 | Dongen E1 (g) | Blauw Wit E1# (g) | 16358 | 0-0 | ||
C | 19-06-2021 11:00 | Avanti E1 (g) | Dynamico E1 (g) | 16376 | 0-0 | ||
C | 19-06-2021 09:30 | Elshout E1 (g) | Dynamico E2 (g) | 16341 | 0-0 | ||
C | 13-06-2021 10:00 | Dongen E1 (g) | Avanti E1 (g) | 16291 | 0-0 | ||
C | 12-06-2021 17:00 | Dynamico E2 (g) | Blauw Wit E1# (g) | 16303 | 0-0 | ||
C | 12-06-2021 16:00 | Dynamico E1 (g) | Elshout E1 (g) | 16320 | 0-0 | ||
C | 06-06-2021 09:30 | Blauw Wit E1# (g) | Dynamico E1 (g) | 16253 | 0-0 | ||
C | 05-06-2021 16:00 | Dynamico E2 (g) | Dongen E1 (g) | 16269 | 0-0 | ||
C | 05-06-2021 09:30 | Elshout E1 (g) | Avanti E1 (g) | 16240 | 0-0 | ||
C | 30-05-2021 10:05 | Dongen E1 (g) | Elshout E1 (g) | 16188 | 0-0 | ||
C | 29-05-2021 16:00 | Dynamico E1 (g) | Dynamico E2 (g) | 16217 | 0-0 | ||
C | 29-05-2021 11:00 | Avanti E1 (g) | Blauw Wit E1# (g) | 16205 | 0-0 | ||
C | 16-05-2021 11:15 | Dongen E1 (g) | Dynamico E1 (g) | 16154 | 0-0 | ||
C | 15-05-2021 11:00 | Avanti E1 (g) | Dynamico E2 (g) | 16172 | 0-0 | ||
C | 15-05-2021 09:30 | Elshout E1 (g) | Blauw Wit E1# (g) | 16137 | 0-0 | ||
C | 09-05-2021 11:45 | Blauw Wit E1# (g) | Dongen E1 (g) | 16082 | 0-0 | ||
C | 08-05-2021 15:00 | Dynamico E1 (g) | Avanti E1 (g) | 16114 | 0-0 | ||
C | 08-05-2021 16:00 | Dynamico E2 (g) | Elshout E1 (g) | 16097 | 0-0 | ||
C | 20-09-2020 12:00 | Dongen E1 (g) | Dynamico E1 (g) | 9341 | 0-0 | ||
C | 20-09-2020 09:55 | Blauw Wit E1# (g) | Avanti E1 (g) | 9263 | 0-0 | ||
C | 13-09-2020 12:00 | Dongen E1 (g) | Avanti E1 (g) | 9138 | 0-0 | ||
C | 12-09-2020 10:45 | Dynamico E1 (g) | Blauw Wit E1# (g) | 9191 | 0-0 | ||
C | 06-09-2020 09:00 | Blauw Wit E1# (g) | Dongen E1 (g) | 8999 | 0-0 | ||
C | 05-09-2020 12:45 | Avanti E1 (g) | Dynamico E1 (g) | 9073 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 21-03-2021 14:05 | Groene Ster E1# (g) | H.M.C. Raamsdonksveer E1# (g) | 3907 | 0-0 | ||
C | 21-03-2021 11:20 | Internos E1# (g) | R.H.V. E1 (g) | 5976 | 0-0 | ||
C | 21-03-2021 09:30 | United Breda E1# (g) | Avanti E1 (g) | 7900 | 0-0 | ||
C | 21-03-2021 09:00 | Heerle E1 (g) | GHV E1 (g) | 2684 | 0-0 | ||
C | 14-03-2021 12:25 | H.M.C. Raamsdonksveer E1# (g) | Avanti E1 (g) | 2456 | 0-0 | ||
C | 14-03-2021 10:30 | R.H.V. E1 (g) | Heerle E1 (g) | 3087 | 0-0 | ||
C | 14-03-2021 12:50 | Internos E1# (g) | United Breda E1# (g) | 7832 | 0-0 | ||
C | 13-03-2021 11:30 | Orion R E1# (g) | Groene Ster E1# (g) | 6642 | 0-0 | ||
C | 13-03-2021 11:00 | GHV E1 (g) | RED-RAG/Tachos E1 (g) | 2805 | 0-0 | ||
C | 07-03-2021 10:05 | RED-RAG/Tachos E1 (g) | R.H.V. E1 (g) | 3503 | 0-0 | ||
C | 07-03-2021 10:15 | United Breda E1# (g) | H.M.C. Raamsdonksveer E1# (g) | 8213 | 0-0 | ||
C | 07-03-2021 09:55 | Heerle E1 (g) | Internos E1# (g) | 5141 | 0-0 | ||
C | 28-02-2021 10:15 | United Breda E1# (g) | Heerle E1 (g) | 4124 | 0-0 | ||
C | 28-02-2021 13:35 | Orion R E1# (g) | H.M.C. Raamsdonksveer E1# (g) | 8015 | 0-0 | ||
C | 27-02-2021 18:45 | Internos E1# (g) | RED-RAG/Tachos E1 (g) | 8113 | 0-0 | ||
C | 27-02-2021 11:50 | GHV E1 (g) | Groene Ster E1# (g) | 7189 | 0-0 | ||
C | 21-02-2021 13:00 | RED-RAG/Tachos E1 (g) | Heerle E1 (g) | 3021 | 0-0 | ||
C | 21-02-2021 10:00 | Orion R E1# (g) | United Breda E1# (g) | 5944 | 0-0 | ||
C | 21-02-2021 13:05 | Groene Ster E1# (g) | R.H.V. E1 (g) | 5356 | 0-0 | ||
C | 20-02-2021 11:00 | Avanti E1 (g) | GHV E1 (g) | 7793 | 0-0 | ||
C | 07-02-2021 15:20 | R.H.V. E1 (g) | Avanti E1 (g) | 2980 | 0-0 | ||
C | 07-02-2021 13:05 | Internos E1# (g) | Groene Ster E1# (g) | 3439 | 0-0 | ||
C | 07-02-2021 09:30 | United Breda E1# (g) | RED-RAG/Tachos E1 (g) | 2635 | 0-0 | ||
C | 06-02-2021 12:10 | GHV E1 (g) | H.M.C. Raamsdonksveer E1# (g) | 2614 | 0-0 | ||
C | 31-01-2021 13:25 | Orion R E1# (g) | GHV E1 (g) | 7940 | 0-0 | ||
C | 31-01-2021 13:25 | H.M.C. Raamsdonksveer E1# (g) | R.H.V. E1 (g) | 2124 | 0-0 | ||
C | 31-01-2021 14:10 | Groene Ster E1# (g) | Heerle E1 (g) | 3079 | 0-0 | ||
C | 30-01-2021 09:55 | Avanti E1 (g) | Internos E1# (g) | 7363 | 0-0 | ||
C | 24-01-2021 10:00 | Heerle E1 (g) | Avanti E1 (g) | 7512 | 0-0 | ||
C | 24-01-2021 10:30 | R.H.V. E1 (g) | Orion R E1# (g) | 8304 | 0-0 | ||
C | 24-01-2021 11:15 | RED-RAG/Tachos E1 (g) | Groene Ster E1# (g) | 4821 | 0-0 | ||
C | 24-01-2021 12:15 | Internos E1# (g) | H.M.C. Raamsdonksveer E1# (g) | 3527 | 0-0 | ||
C | 17-01-2021 10:00 | Orion R E1# (g) | Internos E1# (g) | 5597 | 0-0 | ||
C | 17-01-2021 10:30 | H.M.C. Raamsdonksveer E1# (g) | Heerle E1 (g) | 7519 | 0-0 | ||
C | 16-01-2021 12:15 | GHV E1 (g) | United Breda E1# (g) | 7865 | 0-0 | ||
C | 16-01-2021 10:50 | Avanti E1 (g) | RED-RAG/Tachos E1 (g) | 4503 | 0-0 | ||
C | 10-01-2021 09:00 | RED-RAG/Tachos E1 (g) | H.M.C. Raamsdonksveer E1# (g) | 5783 | 0-0 | ||
C | 10-01-2021 10:15 | United Breda E1# (g) | Groene Ster E1# (g) | 3326 | 0-0 | ||
C | 10-01-2021 11:10 | Heerle E1 (g) | Orion R E1# (g) | 6358 | 0-0 | ||
C | 10-01-2021 11:30 | R.H.V. E1 (g) | GHV E1 (g) | 8203 | 0-0 | ||
C | 02-01-2021 11:00 | Avanti E1 (g) | Orion R E1# (g) | 3801 | 0-0 | ||
C | 20-12-2020 11:55 | H.M.C. Raamsdonksveer E1# (g) | Groene Ster E1# (g) | 4308 | 0-0 | ||
C | 20-12-2020 11:00 | R.H.V. E1 (g) | Internos E1# (g) | 4122 | 0-0 | ||
C | 19-12-2020 11:50 | GHV E1 (g) | Heerle E1 (g) | 2284 | 0-0 | ||
C | 19-12-2020 09:55 | Avanti E1 (g) | United Breda E1# (g) | 2035 | 0-0 | ||
C | 13-12-2020 14:10 | Groene Ster E1# (g) | Avanti E1 (g) | 6663 | 0-0 | ||
C | 13-12-2020 11:25 | Internos E1# (g) | GHV E1 (g) | 4435 | 0-0 | ||
C | 13-12-2020 11:10 | RED-RAG/Tachos E1 (g) | Orion R E1# (g) | 5043 | 0-0 | ||
C | 13-12-2020 09:30 | United Breda E1# (g) | R.H.V. E1 (g) | 7338 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 09:00 | RED-RAG/Tachos E1 (g) | GHV E1 (g) | 3974 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 09:30 | United Breda E1# (g) | Internos E1# (g) | 5197 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 10:55 | Heerle E1 (g) | R.H.V. E1 (g) | 6442 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 14:10 | Groene Ster E1# (g) | Orion R E1# (g) | 1926 | 0-0 | ||
C | 28-11-2020 10:55 | Avanti E1 (g) | H.M.C. Raamsdonksveer E1# (g) | 4427 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 11:30 | Internos E1# (g) | Heerle E1 (g) | 3124 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 14:55 | R.H.V. E1 (g) | RED-RAG/Tachos E1 (g) | 5957 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 13:35 | Orion R E1# (g) | Avanti E1 (g) | 4199 | 0-0 | ||
C | 21-11-2020 18:30 | H.M.C. Raamsdonksveer E1# (g) | United Breda E1# (g) | 8055 | 0-0 | ||
C | 15-11-2020 09:00 | Heerle E1 (g) | United Breda E1# (g) | 3922 | 0-0 | ||
C | 15-11-2020 11:00 | H.M.C. Raamsdonksveer E1# (g) | Orion R E1# (g) | 4116 | 0-0 | ||
C | 15-11-2020 11:00 | RED-RAG/Tachos E1 (g) | Internos E1# (g) | 4804 | 0-0 | ||
C | 15-11-2020 14:10 | Groene Ster E1# (g) | GHV E1 (g) | 7636 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 10:45 | Heerle E1 (g) | RED-RAG/Tachos E1 (g) | 7777 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 10:30 | R.H.V. E1 (g) | Groene Ster E1# (g) | 3659 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 10:15 | United Breda E1# (g) | Orion R E1# (g) | 3507 | 0-0 | ||
C | 07-11-2020 11:00 | GHV E1 (g) | Avanti E1 (g) | 5509 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 09:55 | RED-RAG/Tachos E1 (g) | United Breda E1# (g) | 3467 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 11:00 | H.M.C. Raamsdonksveer E1# (g) | GHV E1 (g) | 7945 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 14:05 | Groene Ster E1# (g) | Internos E1# (g) | 8314 | 0-0 | ||
C | 31-10-2020 13:20 | Avanti E1 (g) | R.H.V. E1 (g) | 7056 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 11:20 | Internos E1# (g) | Avanti E1 (g) | 3914 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 10:55 | Heerle E1 (g) | Groene Ster E1# (g) | 6796 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 10:30 | R.H.V. E1 (g) | H.M.C. Raamsdonksveer E1# (g) | 2570 | 0-0 | ||
C | 24-10-2020 11:05 | GHV E1 (g) | Orion R E1# (g) | 2566 | 0-0 | ||
C | 11-10-2020 13:05 | Groene Ster E1# (g) | RED-RAG/Tachos E1 (g) | 2925 | 0-0 | ||
C | 11-10-2020 13:10 | H.M.C. Raamsdonksveer E1# (g) | Internos E1# (g) | 6597 | 0-0 | ||
C | 11-10-2020 14:05 | Orion R E1# (g) | R.H.V. E1 (g) | 2590 | 0-0 | ||
C | 10-10-2020 11:55 | Avanti E1 (g) | Heerle E1 (g) | 4196 | 0-0 | ||
C | 04-10-2020 09:30 | RED-RAG/Tachos E1 (g) | Avanti E1 (g) | 4043 | 0-0 | ||
C | 04-10-2020 10:55 | Heerle E1 (g) | H.M.C. Raamsdonksveer E1# (g) | 4125 | 0-0 | ||
C | 04-10-2020 11:25 | Internos E1# (g) | Orion R E1# (g) | 5610 | 0-0 | ||
C | 04-10-2020 11:30 | R.H.V. E1 (g) | Desk E1 (g) | 5221 | 0-0 | ||
C | 04-10-2020 09:30 | United Breda E1# (g) | GHV E1 (g) | 4992 | 0-0 | ||
C | 27-09-2020 16:00 | Desk E1 (g) | Internos E1# (g) | 2799 | 0-0 | ||
C | 27-09-2020 11:00 | H.M.C. Raamsdonksveer E1# (g) | RED-RAG/Tachos E1 (g) | 2746 | 0-0 | ||
C | 27-09-2020 11:00 | Orion R E1# (g) | Heerle E1 (g) | 3431 | 0-0 | ||
C | 26-09-2020 12:00 | GHV E1 (g) | R.H.V. E1 (g) | 3752 | 0-0 | ||
C | 26-09-2020 14:30 | Groene Ster E1# (g) | United Breda E1# (g) | 7556 | 0-0 |
Standen
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:00 | zaal Dillenburcht | zaalseizoen (okt t/m mrt) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
dinsdag | 18:45 - 19:45 | veld De Schakel | veldseizoen (apr t/m sep) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|